V osmém kole celostátní ligy staršího dorostu Dynamo přivezlo z pražské Slavie cenný bod, když domácímu týmu podlehlo po penaltách. Jihočeši vedli ještě v 76. minutě 2:0, jenže Slavia díky dobrému závěru vyrovnala a v penaltách si zajistila bod navíc. V dalším kole hostí dorost Pardubice.

Po vyrovnaném úvodu utkání začali být aktivnější sešívaní. Vybojovali si i úvodní dva rohové kopy, jenže z nich nic nevytěžili. Trápili se především ve finální fázi, Dynamo v úvodní půli dobře bránilo. V šestnácté minutě využilo Dynamo pěkné akce a dostalo se do vedení. Míč se po přesném pasu dostal k Janu Malechovi, který neodmítl poslat míč do odkryté branky - 0:1. Po půl hodině hry mohla Slavia srovnat. V dobré pozici se objevil Hönig, ale budějovický brankář Janáček včas vyběhl a pokus zneškodnil. Sedm minut před koncem poločasu mohlo Dynamo navýšit vedení, jenže je zastavil praporek čárového sudího.

Do druhého poločasu udělal trenér domácích jednu změnu, přesto bylo nadále o něco lepším týmem Dynamo. V padesáté minutě hlavičkoval nad břevno Sintean, naopak na druhé straně byli Budějovičtí při svém útočném tažení úspěšní. Do vápna přiletěl centr, na který si naskočil kanonýr Šplíchal a přesnou hlavičkou poslal černobílé do dvoubrankového náskoku - 0:2. Dlouho to vypadalo, že si Jihočeši odvezou plný počet bodů. Jenže přišel zvrat. V 77. minutě nechal překvapivě sudí hru pokračovat a z následné akce se trefil Bruno Čerňanský - 1:2. Pět minut před koncem bylo ještě hůř. Krásnou střelou se prosadil Andrei Sintean a bylo srovnáno - 2:2.

Penaltový rozstřel přinesl poměrně brzy jasného vítěze. Za Dynamo se postupně netrefili Lindák, Pařízek a Vlk, tudíž bylo o bodu navíc pro domácí jasno.