Poprvé doma a podruhé celkově poznali junioři Dynama hořkost porážky v nadstavbové části Juniorské ligy. Českobudějovičtí mladíci na Složišti podlehli pražské Dukle, která je tak předskočila v tabulce. Branky padaly až po změně stran. Hosté odskočili do dvoubrankového vedení, které už stihl jen korigovat Pouček. Dukla v závěru svoji výhru ještě pojistila.

Jihočeši tentokrát nastoupili bez pendlů, pomoc z A-týmu se nedostala ani hostům. Domácí měli od úvodu míč častěji u kopaček, postupem času jejich převaha stoupala. Hodně aktivní byl zejména kapitán Pouček, ale ani jemu, ani nikomu ze spoluhráčů ve finální fázi zakončení nevyšlo. Dukla hrozila výjimečně. Slušnou pozici měl Krunert, ale branku minul. Dynamo do konce poločasu ještě stihlo zmáčknout svého soupeře, ale branka v první půli nepadla.

Zatímco prvních pětačtyřicet minut bylo gólově chudých, po pauze začaly branky padat. Začal se hrát otevřený fotbal a první skórovali hosté, kdy se hlavou prosadil urostlý Matyáš Kubů. Dynamo po inkasované brance trošku vypadlo z role a Pražané měli navrch. S blížícím se koncem zápasu svěřenci kouče Plocka přidali na obrátkách a zatlačili Duklu k jeho vápnu. Vyrovnání však nepřicházelo a naopak hosté pět minut před koncem odskočili o dva góly, když se prosadil Jakub Hodek. Uběhly však jen dvě minuty a černobílí se vrátili do hry. Po rohovém kopu skóroval Lukáš Pouček. Domácí vrhli všechny síly do útoku, ale remízu to nepřineslo. Naopak do otevřené obrany v závěru potvrdil výhru hostů Filip Korček.