Porážkou 0:4 se rozloučili českobudějovičtí junioři s podzimní částí sezony. Dynamo se bez pendlů drželo favorizovaného Liberce celý poločas, Slovan ale po pauze čtyřmi góly jasně rozhodl duel ve svůj prospěch. Juniorka Dynama je tak po podzimu na poslední příčce.

Domácí vyrukovali do poslední podzimního utkání bez pendlů z A-týmu. Naopak prvoligoví Severočeši dorazili i s Nešickým, Gembickým nebo bývalým českobudějovickým forvardem Mashikem. Úvod střetnutí byl poměrně vyrovnaný. Oba celky několikrát prověřily defenzivu soupeře, ale velkých šancí moc nebylo. Postupem času začali mít liberečtí fotbalisté více za hry a brankář Oliva musel být ve střehu. Branku však prokřehlí diváci na Složišti v prvním poločase neviděli.

Góly začaly padat až po pauze a bohužel pro domácí všechny do jejich sítě. Skóre otevřel ve 49. minutě bývalý střelec Dynama Elvis Sukisa Mashike. Pak se Jihočeši snažili o vyrovnání, ale úsek mezi 59. a 63. minutou rozhodl definitivně. Nejprve se prosadil Petr Petr a záhy zaznamenal třetí trefu Ondra Lehoczki. O vítězi tak bylo rozhodnuto, zbytek zápasu se dohrával v nižším tempu. V samotném závěru se Slovan trefil ještě jednou, Vít Kratochvíl v poslední minutě upravil na konečných 0:4.