Jihočeši vyhráli i svůj druhý přípravný zápas. V sobotu zvítězili v Linci 4:2, když otočili nepříznivý stav 1:2 po poločase. Dvě branky trefil Milan Jurdík, tu poslední připravil pro Filipa Vaňka. Třetí gól si dali hráči LASKU sami.

Sestava Dynama se oproti pátku lehce změnila, doma zůstal zkušený Šimák, hrál po nemoci Vaněk. Po opatrném úvodu začali Jihočeši získávat kontrolu nad hrou. Benátova střela se ještě mezi tři tyče nevešla, ale v 17. minutě už se hosté radovali. To byl znovu v hlavní roli Benát, jeho přímý kop se odrazil na hranici vápna k Milanu Jurdíkovi, jenž parádní ranou z voleje otevřel skóre. Náskok černobílých mohl zdvojnásobit Martin Held, ale jeho patička se po Peškově centru nestala gólovou.

Vedení Dynama však netrvalo dlouho. Po deseti minutách si míč na hranici vápna zpracoval nekrytý Marco Reguz a přízemní ranou prostřelil gólmana Hajduška. Rakouský celek získal po vyrovnání převahu, kterou zúročil znovu Marco Reguz, když po chybě obrany černobílých u ideální pozici připravil Dorta. V závěru poločasu Linec ještě zahrozil, obrana Jihočechů ale vše ustála

Jihočechům se po pauze skoro podařilo vyrovnat, ale střídající Bálek v jasné šanci selhal. Co se nepovedlo Bálkovi, to zařídil po hodině hry Milan Jurdík. Ten si ve vápně zpracoval míč z pravé strany a podél brankáře přidal svůj druhý gól v zápase. Pak měli domácí dvě možnosti na vyrovnání. Nejprve pálil Kovačevič po rychlé akci těsně vedle, v 75. minutě pak Huskič kopal po faulu Křiváčka penaltu, tu mu ale skvěle zneškodnil Hajdušek.

Dynamo udeřilo prakticky záhy. Po rychlém rozehrání standardky šel Bálek skoro sám ze strany, přihrával však ještě před branku, kde si do vlastní stě srazil míč Ahmed Moufak. Další šanci měl aktivní Jurdík, ale nakonec se českobudějovický střelec přesunul do role nahrávače. Pět minut pře konce připravil míč na hranici vápna pro Filipa Vaňka, který krásnou ranou levačkou přidal čtvrtý zásah. Dynamo tak porazil LASK Linz 4:2.