Strakonická farma zvítězila v Roudnici nad Labem 3:1. O vítězství se největší měrou postaral Zdeněk Linhart, který vstřelil dvě branky, vždy po spolupráci s Hudsonem. Třetí gól přidal ve druhé půli z penalty Filip Rýdel.

Jihočeši nastoupili v silné sestavě. Došlo na slova trenéra Dynama Soukupa, který tvrdil, že pošle k zápasu všechny fotbalisty, kteří nedostali šanci s Duklou. Strakonice měly hned v úvodu štěstí, Melunovič svůj samostatný úprk na branku zakončil střelou mimo. V 8. minutě se farma Dynama dostala do vedení. Hudson unikl po pravém křídle, přihrál míč Zdeňku Linhartovi, jenž otevřel skóre.

Běžela minuta 13., když domácí dostali možnost kopat pokutový kop. Michal Macháček ji proměnil a začínalo se od znova. Za pár minut šli domácí do vedení, ale radost jim vydržela jen několik vteřin. Doležal z přímého kopu překonal Křížka s pomocí teče jednoho ze spoluhráčů, který stál v ofsajdu. Hrál se zajímavý fotbal plný šancí, ale jelikož žádnou z nich ani jeden z týmů nevyužil, šlo se do kabin za nerozhodného stavu.

V 54. minutě se opakovala situaci jako při prvním zásahu Strakonic. Hudson nacentroval zprava do vápna a Zdeněk Linhart znovu hlavou poslal svůj tým do vedení. 67. minuta nabídla penaltu i pro Jihočechy. Pechatý ve vápně fauloval Rýdela a rozhodčí neváhal. Sám Filip Rýdel pokutový kop proměnil a strakonická farma vedla již 3:1.

Českobudějovický středopolař byl při chuti, za nedlouho trefil z přímého kopu tyč. Strakonice si v klidu hlídaly vedení a tvořily si další šance. Žádnou z nich však už nevyužily a tak si z Roudnice vezou výhru 3:1.