V předposledním přípravném zápase před startem jarní části Gambrinus ligy si fotbalisté Dynama pozvali na umělou trávu na Složišti tým Českého Krumlova. Tým Františka Cipra potvrdil roli favorita a vyhrál 4:0. Hattrickem během šesti minut se zaskvěl Jakub Řezníček, jeden gól přidal Zdeněk Ondrášek.

Na krásné nové umělé trávě na Složišti poslal trenér Cipro do prvního poločasu zápasu s Českým Krumlovem silnou ligovou sestavu. Přestože hosté z Krumlova začali s velkým elánem a první desetiminutovka byla opticky vyrovnané, velmi rychle začali dominovat ligisté, kteří se dostali do vedení v 19. minutě, kdy po autu Krajčíka vybojoval Ondrášek míč pro Jakuba Řezníčka, který pohodlně sám před brankářem otevřel skóre zápasu.

Mladý boleslavský střelec ve službách Dynama své kvality potvrdil hned o další tři minuty později. Po pěkné akci Otepky s Krajčíkem poslal druhý jmenovaný do vápna povedenou přízemní přihrávku právě na Jakuba Řezníčka, který důrazem nadvakrát protlačil míč přes krumlovského gólmana - 2:0! Čistý hattrick zkompletoval Jakub Řezníček ve 25. minutě, když po faulu na svou osobu sám proměnil pokutový kop střelou do protipohybu brankáře Šillera.

Rázem bylo na hřišti jediné mužstvo a prakticky stále se hrálo na polovině krumlovského Slavoje. V dalším průběhu prvního poločasu se do dalších velkých šancí dostávali Ondrášek a znovu Řezníček, přesto se začínalo zdát, že branka již nepadne. Čtvrtý gól ale nakonec přišel pět minut před koncem, když před Řezníčkem odvrátil Šiller ve skluzu míč pouze na nohu Zdeňka Ondráška, který z dvaceti metrů zamířil do prázdné brány přesně - 4:0.

Do druhého poločasu poslal trenér Dynama prakticky jiný tým. Na hřišti zůstali pouze Javorek s Machovcem, kolem kterých se pohybovalo devět jiných hráčů než v prvním poločase. Navíc v 53. minutě Machovec kvůli lehkému zranění odešel a jelikož nechtěl kouč Cipro do zápasu vracet některého již střídaného hráče, dohrávalo Dynamo téměř čtyřicet minut pouze v deseti lidech na hrací ploše.

Mladíci Dynama sice další gól již nevstřelili, přesto si v průběhu hry i v deseti vytvořili velké šance například Hudson, František Němec nebo Jindřich Kadula. Za zmínku stojí také skutečnost, že první poločas, ve kterém hrál Tomáš Řepka, sledovalo solidních sto diváků. Naopak mladíky ve druhém poločase podporovalo výrazně méně příznivců budějovického klubu.

František Cipro (trenér Dynama): "Sice jsme v prvním poločase hodně akcí nedotáhli do zakončení, přesto bylo vidět, že tam nějaký rozdíl mezi týmy je a že jsme si opravdu do útoku zahráli. Klukům jsem před zápasem říkal, že dneska dostanou šanci zahrát si všichni, takže jsme tam do druhého poločasu poslali úplně jiný tým. Druhý poločas jsme odehráli skoro celý v deseti a jsem rád, že i v početní nevýhodě jsme byli aktivnější než soupeř."