Českobudějovické Dynamo remizovalo v dalším přípravném duelu se Slováckem 1:1. Jihočeši se dostali do vedení díky parádní trefě Herzána, pak trefil Klesa z rohu břevno. Domácí dokázali po poločase vyrovnat Doškem a když v 70. minutě neproměnil penaltu Deli, rozešly se oba celky nerozhodně.

Kvůli zranění Pavla Haška Dynamo testuje Martina Hálu z Olomouce, který se představil na pravém okraji obrany. K již tak velké marodce museli v průběhu utkání ještě odstoupit Benát a Machovec. Utkání se hrálo oboustranně ve slušném tempu hned od úvodního hvizdu. Jihočeši zahrozili po čtvrthodině, kdy to chytrým dalekonosným lobem zkoušel Petr Benát, ale míč přeletěl břevno. Ve 29. minutě už se však hosté dočkali. Ondřej Herzán totiž vymetl šibenici Hečovy branky a poslal svůj tým do vedení. V závěru poločasu ještě přímo z rohu zaskočil Heču vychytralý Klesa, ale míč zastavilo břevno.

Po změně stran se však Slovácko brzy dočkalo vyrovnání. Po centru Havlíka se na přední tyči zjevil Libor Došek a hlavou nekompromisně vyrovnal. Dynamo se mohlo vrátit do vedení v 70. minutě, kdy byl ve vápně faulován Machovec. Míč však poslal ze značky pokutového kopu pouze do břevna Simon Deli. Zbytek duelu se odehrál na slušné úrovni, ale žádné větší šance už se nezrodily. Slovácko tak v generálce na ligu remizovalo s Dynamem 1:1.