Namísto juniorky, která odpočívá po náročném soustředění, nastoupil do posledního kola Zimní ligy proti Jankovu A-tým Dynama. Trenér František Cipro vystřídal na hřišti dvě kompletní jedenáctky. Zápas nedohráli kvůli zranění David Homolač a Jaromír Plocek. Dvakrát se mezi střelce zapsal Jiří Skála, po jedné brance zaznamenali Ivo Táborský a Václav Mrkvička. Jeden celý poločas odehrál za Dynamo také útočník Jan Holenda, který v průběhu minulého týdne přišel do Dynama na půlroční hostování z pražské Sparty.
Dynamo vstoupilo do zápasu velice aktivně a do vedení mohl poslat českobudějovický tým již. ve 4. minutě Holenda. Jeho lob ale skončil nad bránou. Pěknou střelou se prezentoval ve 12. minutě Adamec, míč skončil na břevně. Další minuty zápasu přidělaly vrásky na čele Františka Cipra. Ze hry nejprve pro zranění odstoupil David Homoláč a krátce poté nuceně opustil plochu také Jaromír Plocek. Vedení Dynamu zajistila až spolupráce dvou velezkušených hráčů. Karel Poborský našel ze standartky na milimetr přesně hlavu Jiřího Skály a ten se v podobných situacích nemýlí – 1:0. Ve 38. minutě si ani jeden z útočné dvojice Holenda – Táborský nepřišel na jankovského gólmana Hrubého. Také druhý gól Dynama přišel po standartce. Rohový kop Karla Poborského prodloužil na přední tyči Ivo Táborský na nabíhajícího Jiřího Skálu – 2:0. Uběhly další dvě minuty a nákop Jiřího Kladrubského si šikovně posunul Jan Holenda, obešel protihráče a před vybíhajícím gólmanem stačil nahrát na Ivo Táborského – 3:0. Ještě před odchodem do kabin mohl snížit jankovský Řezníček po rohu ale pálil těsně mimo.

Do druhého poločasu vystřídal trenér František Cipro téměř celou jedenáctku. V 55. minutě zatřásl brankovou konstrukcí aktivní Jaroslav Černý. Přesně po hodině hry unikl po levě straně Václav Mrkvička a předložil míč Ladislavu Volešákovi, který v dobré šanci nezamířil přesně. S Gruberovou pumelicí, taktéž jako s dorážkou Černého si skvěle poradil gólman Jankova David Hrubý a vysloužil si potlesk promrzlého publika. Hosté snížili v 73. minutě po individuálních chybách obou stoperů Dynama. Poslední branku zápasu zaznamenal po úniku Michala Schöna Václav Mrkvička. Mladý útočník mohl vzápětí sám skórovat, v dobré šanci ale minul. V 83. minutě se ještě krásně uvolnil aktivně hrající Jiří Skála a posadil centr přesně na hlavu Václava Mrkvičky, ten s nabídnutou šancí naložil lajdácky a nechal vyniknout gólmana Hrubého.