Druhou výhru v přípravě zapsali českobudějovičtí fotbalisté. Opět šlo o výsledek 2:1, který se tentokrát narodil na hřišti rakouského druholigového nováčka. O výhru nad Steyrem se zasloužili svými brankami Patrik Švantner a Vojtěch Gebert.

Vzhledem k nabitému programu vyrazila za hranice republiky značně neúplná sestava. Jihočeši měli od úvodu herní převahu, ze které vyplynulo v prvním poločase několik šancí. Černobílí se však prosadit nedokázali. Vše se změnilo ve 22. minutě, kdy po centru Laňky uklidil míč hlavou do sítě Patrik Švantner. Domácí příliš nebezpeční nebyli, jedinou vážnější příležitost během úvodní pětačtyřicetiminutovky po rohovém kopu promarnili.

Ve druhém poločase oba celky prostřídaly své jedenáctky a na tempu hry to bylo znát. Po hodině hry převzal Steyr iniciativu a podařilo se mu také vyrovnat po brejkové situaci. Českobudějovičtí si ale výhru vzít nenechali, když pár minut před koncem také po rychlém kontru dobře zapracoval Laňka a následnou situaci gólově dotáhl z dorážky Vojtěch Gebert. Dynamo tak vyhrálo ve Steyru 2:1. V pátek černobílí přivítají v atraktivní přípravě Spartu (15).