Fotbalisté Dynama České Budějovice ve svém čtvrtém zápase během zimní přípravy doma na Složišti neuspěli, když si neporadili s třetiligovým týmem Bohemians 1905 a prohráli 1:2. Do prvního poločasu nastoupili svěřenci Františka Cipra v nejsilnější sestavě a přesto po pětačtyřiceti minutách prohrávali 0:2, když se trefili Slezák a Kotyza. Ve druhé části hry příliš fotbalové krásy k vidění nebylo a Jihočeši se tak museli nakonec spokojit pouze se snížením v 88. minutě - střelcem byl střídající Josef Němec.

Trenér František Cipro do zápasu postavil nejsilnější možnou sestavu, k dispozici nakonec byli i Jiří Skála a Ivan Dvořák, kteří nebyli v posledních zápasech zcela fit. Chyběl tak pouze útočník Aleš Matoušek, jenž bude mimo hru ještě minimálně čtrnáct dní.

Úvod zápasu patřil hostujícím borcům, kteří svého soupeře zatlačili na vlastní polovině, a snažili se dobývat neprostupnou obrannou řadu. První velká šance zápasu přišla v 11. minutě, když se po zaváhání obrany a brankáře dostal k zakončení Dian, jehož oblouček nakonec Filipko vyrazil. Domácí gólman musel zasahovat i o dvě minuty později, tentokrát měl k práci o poznání více klidu. K prvnímu náznaku šance se Dynamo dostalo v 16. minutě, Mrkvičkovo slabý pokus ale brankář Zahálka v pohodě lapil.

Další příležitost Bohemians přišla v 18. minutě a nezůstalo pouze u ní. Důraz ve vápně předvedlo hned několik hostujících hráčů a následně se míč dostal k volnému Daliboru Slezákovi, který nekompromisní střelou pod břevno otevřel skóre zápasu - 0:1. Jihočeši se pokusili přidat na obrátkách a výsledkem byla stoprocentní šance Martina Vozábala, se kterou si však brankář Zahálka bravurně poradil. V následujících minutách se hra pomalu uklidnila a míč měli na kopačkách častěji domácí hráči. S blížícím se koncem první půle ale hráči Bohemians přidali a odměnou jim byla branka na 2:0, když se pěkně do zakončení prokličkoval Kotyza. Několik málo minut před koncem první části hry se do dobré pozice dostal Mrkvička, jeho pěkný hlavičkový pokus ale skončil mimo. V úplném závěru poločasu se ještě sjednával respekt již jednou "žlutě" napomínaný Ivan Dvořák, rozhodčí Jech ale zůstal v přípravném zápase shovívavý situaci řešil pouze ústní domluvou.

Druhý poločas tolik fotbalově zajímavých momentů nepřinesl. Oba týmy výrazně prostřídaly a hra začala pomalu upadat. Mírný tlak Dynama přišel až v poslední desetiminutovce, kdy se do zakončení několikrát dostal Ivo Táborský. Čtyři minuty před koncem došlo k velkému závaru ve vápně Bohemians, avšak míč si cestu do branky stále nenašel. Alespoň o zkorigování stavu se postaral v 88. minutě Josef Němec, když střelou bez přípravy z hranice vápna překonal gólmana Zahálku.