Krize Jihočechů trvá. Třetí porážka v řadě přišla ve Varnsdorfu, kde Dynamo sice dotáhlo díky brankám Šimáka a Hájovského dvougólovou ztrátu, v nastavení ale zařídil domácím tři body Martan. Černobílí tak uhráli z posledních pěti zápasů jen bod.

Jihočeši začali dobře a v úvodních osmi minutách si vytvořili dvě stoprocentní příležitosti. Přesto byl po deseti minutách stav 1:0. Ale postupně. Ve čtvrté minutě měl po chybě domácí obrany příležitost Linhart, ale nabídnutou možnost nevyužil a nechal vyniknout brankáře Porcala. Psala se osmá minuta, kdy Petr Benát zakončoval brejk hostů, ale tvrdou střelou nepřekonal domácího brankáře. Z následného protiútoku udeřili Severočeši, když se ve vápně nejlépe zorientoval Fahrudin Durdevič a překonal Křížka.

Zhruba o deset minut později se scénář opakoval. Wermke nevyužil svoji šanci, trefil jen tyč a o chvíli později domácí udeřili podruhé. Po centru z levé strany se s míčem ve vápně otočil Radim Jurča a tvrdou ranou pokořil Křížka podruhé. Dynamo se vrátilo do zápasu těsně před přestávkou. Hric přihrávkou na vápně našel nekrytého Jana Šimáka, jenž ranou pod břevno snížil.

Druhá půle začala náporem Varnsdorfu, střela Ondráčka ale byla sražena na roh a proti Jurčově dělovce se vyznamenal strážce českobudějovické svatyně. Ani přes nepříznivý výsledek se Jihočeši nedostávali do šancí ani tlaku, naopak domácí hráli s míčem. Přesto se Dynamu podařilo vyrovnat. V 82. minutě si odražený míč našel Tomáš Hájovský a po kličce obránci prostřelil vše, co mu stálo v cestě.

Záhy mohl nekrytý Martan vrátit domácím vedení, ale pálil nad. Domácí fotbalista však nemusel smutnit dlouho. Když už vše směřovalo k dělbě bodů, tak si Ladislav Martan zpracoval centr Schwarczka, obešel posledního obránce a zařídil Varnsdorfu tři body. Zároveň tak prohloubil i krizi Dynama.