V dohrávce jedenáctého kola nejvyšší futsalové ligy nestačilo domácí Dynamo na hostující Teplice, které si odvezly vysokou výhru. Třetí celek tabulky měl od začátku utkání navrch a nakonec nasázel domácím sedm branek.

První střelu v zápase obstaral Hric, který si udělal malý výlet z vlastní poloviny. Od té doby začali hosté dominovat. Ve třetí minutě se po sehraném autu ke střele dostal Salla, který velice tvrdou a přesnou ranou, která se otřela o tyčku otevřel skóre utkání - 0:1. O pár vteřin později přidal druhou branku Adriano. Ten se dostal k velice nenápadné střele z levé části palubovky. Střela nenápadná, leč vymetla všechny pavouky z pravé horní části Jasenského branky - 0:2.

V 8. minutě měl na noze vyrovnání Sláma, který dostal nabídku od výborně vyběhnutého Hrice. Jeho příležitost zmařil hostující obránce, který střelu na poslední chvíli zablokoval těsně vedle branky. Teplice utkání v prvním poločase dominovaly. Hra založená na neustálém pohybu, nabídce a aktivitě nutila Dynamo dělat chyby, které končily prozatím v rukavicích Jasenského.

Dynamo se dostávalo do šancí sporadicky, a tak přišel další trest hostů. Tepličtí znovu velice totožně sehráli standardní situaci. Ty jsou naopak pro domácí Achillovou patou. Taverna našel Sallu, který zpoza vápna propálil vše, co měl před sebou - 0:3. Salla o minutu později dokonal hattrick. Po přistrčení od Paulinha se vydal na výlet a z pravé strany střelou, která nemá obdoby, vymetl všechny pavouky tentokrát v levém rohu Jasenského branky - 0:4.

Vstup do druhého poločasu domácím vůbec nevyšel. Hosté ze svého tempa neustoupili a naopak přitvrdili. Opět totožná situace. Hosté trefili nechytatelně zařízení, až z toho padá pusa. Rohový kop rozehrával Deco, posunul na Adriana, který vyběhl proti míči a tvrdou ranou se trefil přímo pod víko - 0:5. Ve 25. minutě orazítkoval svým pokusem Slavík tyč! Do té doby to byla pro domácí první vážnější situace. Hosté se touto situací nenechali rozhodit. Ve 26. minutě hosté po učebnicové situaci přidali další branku. Alemao potáhl míč středem palubovky, předal ho do levé části hřiště Baranovi, který střílel do odkryté branky - 0:6.

Ve 30. minutě přišel úvodní gól domácích. Radouch krásně na domácí polovině podržel balon, předal ho Hrbáčovi, který neotálel a křižnou přihrávkou našel Slavíka, který mu přihrávku vrátil. Byla to výsostná přihrávka do odkryté branky, které se Hrbáč ujal s grácií a snížil na rozdíl pěti branek - 1:6. V dalším rozmezí sedmi minut žádná další branka nepadla, a to hlavně díky oběma brankářům a také obětavým zákrokům hráčů Dynama. Ve 36. minutě si Sláma udělal výlet středem hřiště, své tažení zakončil tvrdým bodlem, které skončilo na hrudi Casassy.

40. minuta neznamenala pouze konec utkání, ale také poslední branku v utkání. Pět vteřin před koncem ztratil Radouch míč, do samostatného úniku se dostal Alemao, který kuchlem prostřelil Jasenského a uzavřel tak finální skóre na 1:7.

David Radouch (hráč Dynama): "V zápase s Teplicemi jsme bohužel obdrželi dvě branky v úvodu zapasu, což dodalo hostům klid. Ti pak mohli hrát svou hru plnou náběhů, které jsme ne vždy zachytili a Teplice zaslouženě vyhrály."

Rostislav Šebek (hráč Teplic): "Dnešní zápas byl v poklidném tempu. Budějovice hrály v sedmi lidech a my navíc dali rychle dva góly a prakticky bylo hned po zápase. Po delší době to byl zápas absolutně bez nervů a bereme v klidu tři body."