Dlouho vyrovnaný stav přípravného utkání Dynama se Žižkovem rozsekl gólem čtvrt hodiny před koncem žižkovský Gebert a rozhodl o výhře svého týmu. Zcela vyrovnané utkání nabídlo hned několik brankových příležitostí, diváci se však dočkali pouze jedné branky. V závěru mohl srovnat střídající Matoušek, ale nastřelil jenom tyč.

Po první výhře v přípravě Dynamo nastoupilo na pražském Střížkově proti staronovému účastníkovi FNL Viktorii Žižkov. Šanci na hrotu znovu dostal testovaný Josef Čtvrtníček, na kraji zálohy nastoupil Jindřich Kadula. V dresu soupeře nastoupili bývalí hráči Dynama pravý obránce Pavel Hašek a stoper Marek Opluštil.

Aktivní úvod utkání z obou stran přinesl hned několik šancí, přesto se diváci branky v první půli nedočkali. Hned ve druhé minutě se do šance dostával Patrik Čavoš, jenže na poslední chvíli na mokrém terénu podklouzl a o míč přišel. Prvních deset minut patřilo Dynamu, šanci Wermkeho zhatil útočný faul. Pomalu se do hry dostávali i Pražané, Urbanec a Šandera mířili pouze do boční sítě. Na druhé straně se znovu do zakončení dostal rychlonohý Roman Wermke, dorážku střely Čtvrtníčka ale nezvládl a přestřelil. Zřejmě největší šanci první půle měl pravý obránce Klesa, po dobrém pasu od Petra Benáta však ztroskotal na brankáři Soukupovi. V posledních deseti minutách měl ještě šanci Čtvrtníček, jenže z dobré pozice mířil vysoko nad.

Do druhé půle udělal trenér Horejš dvě změny, Čtvrtníčka nahradil na hrotu Kalod a Benáta vystřídal Pešek. Lepší úvod měl Žižkov, který si vytvořil tři rohové kopy, ale nakonec z nich nic nevytěžil. Jihočeši se osmělili při brejkové situaci, avšak Kalod nedostal míč tak, jak by potřeboval, tím pádem z šance sešlo. Čtvrt hodiny před koncem zápasu vsítili Žižkovští nakonec vítěznou branku, a to když se trefil Vojtěch Gebert - 1:0. Velkou možnost na srovnání měl střídající Matoušek, ale trefil pouze tyč. Na další šanci se Jihočeši nezmohli, a tak na Střížkově podlehli Viktorii Žižkov 0:1.