Bez bodového zisku se vrátili domů fotbalisté juniorky českobudějovického Dynama z utkání 19. kola ve Znojmě. Jihočeši na jihu Moravy prohráli 0:1, když se o jedinou branku postaral ve 13. minutě domácí Yilmaz.

V sestavě Dynama se z pendlů představili pouze Fryšták, Koreš a Volešák. Po úvodním oťukávání se poprvé osmělili domácí, ale Kovačičovu střelu vytáhl Fryšták. Ve 13. minutě už ale musel českobudějovický brankář lovit míč ze své sítě. Kirschner totiž z pravé strany našel na zadní tyči nekrytého Kubilaye Yilmaze, jenž zblízka otevřel skóre. Aktivní Yilmaz měl i další šanci, ale tentokrát Fryšták jeho kličku přečetl. Dynamo se osmělilo po půlhodině, ale zmatek po rohu zachránil na brankové čáře domácí Bogner. Ještě do pauzy mohl vyrovnat Koreš, ale jeho hlavička z deseti metrů byla slabá.

Po pauze se do dobré šance tlačil střídající Schertler, nicméně pod tlakem zamířil mimo tři tyče. Ještě větší možnost měl v 67. minutě rovněž střídající Mácha, ale na zadní tyči zakončil pěknou kombinaci pouze střelou do brankáře Iliziho. Jihočeši otevřeli ještě víc hru, což ale otevíralo prostory pro rychlé brejky Znojma. Ty však dobře řešil Fryšták, jenž však chytal velmi dobře. Mladíci Dynama už se v závěru nedostali ani do pořádného tlaku, tudíž Znojmu podlehli 0:1.