Jihočechům se nepovedlo zlomit nepříznivou sérii porážek ani ve druhém kole Poháru České pošty. Třetiligovým Domažlicím podlehli na penalty a v poháru tedy končí. Jedinou branku ve hře vstřelil Sandro, o jedinou neúspěšnou penaltu se "postaral" Miroslav Markovič.

Jihočeši nastoupili v silné sestavě. Odpočívali pouze zkušení Řepka s Otepkou. Dynamo začalo dobře. Po pár minutách centroval do vápna Rýdel, míč se dostal až k Novákovi, který ve vyložené šanci trefil pouze brankáře Houdka. Utkání mělo svižné tempo, další možnost měl Klesa, ale gólman domácích jeho utěšenou ránu zpoza šestnáctky vyrazil.

Skórovat mohl ve 26. minutě Markovič, ale jeho střelu levačkou Houdek zlikvidoval. Domažlice čekaly na opravdovou šanci do 42. minuty a hned šly do vedení. Zpoza vápna se přesnou střelou prosadil Jaroslav Malý, čímž určil překvapivé poločasové vedení domácích 1:0.

Do druhé udělal provizorní trenér Lerch jedinou změnu, Františka Němce nahradil Rudolf Otepka. I na startu druhé půle byli Jihočeši aktivnější. Nejprve Rýdel pálil z hranice šestnáctky nad, ale za pár minut už se hosté mohli radovat. V 54. minutě míč propadl po zblokovaném centru Otepky až k Sandrovi, který obloučkem hlavičkou přehodil brankáře.

Jiskra se však nevzdávala. V 65. minutě utekl po pravé straně Braun, nacentroval do vápna, kde šanci Došlého výborně zlikvidoval brankář Daněk. Dynamo mělo neustále více ze hry. Čtvrthodiny před koncem vnikl do šestnáctky Pavel Novák, ale jeho povedenou ránu brankář Houdek vytěsnil.

V koncovce se svěřencům dosavadního trenéra Lercha nedařilo. V poslední minutě nastavení ještě trefil tečovanou střelou tyč. Ani přes převahu se Jihočeši nedokázali propracovat k rozhodující brance, a tak musely rozhodnout penalty. Ty nepřinesly Dynamu moc radosti, protože Miroslav Markovič byl jediným neúspěšným střelcem celého rozstřelu. Za domácí proměnil rozhodující penaltu Milan Braun. Za Domažlice skórovali Mužík, Dvořák, Bauer, Došlý a Braun. O úspěchy Dynama se postarali Otepka, Řezníček, Rýdel a Riegel.

Jiří Lerch (trenér Dynama): "Přestože jsme z poháru vypadli, musím kluky paradoxně pochválit. Nacházíme se ve složité situaci, skončil trenér a hráči jsou momentálně pod velkým tlakem. Soupeř se trefil parádním gólem z pětadvaceti metrů přímo do šibenice, pak se nám sice podařilo vyrovnat, avšak stále nám chybí trochu toho štěstí. Měli jsme velké množství šancí, trefili jsme dvakrát tyč, ale zvrátit zápas jsme nedokázali. Penalty jsou pak už taková loterie a tentokrát to nevyšlo."