Juniorská liga v sedmém kole nabídla pravé jihočeské derby mezi domácím Dynamem a hostujícím MAS Táborsko. Pohledné a bojovné utkání skončilo po výsledku 1:1 nerozhodně, což jistě více potěšilo domácí, kteří měli s juniory Táborska velké problémy.

Domácí do zápasu nasadili rekonvalescenta Rastislava Bakalu a čekalo se, zda vydrží zápasové zatížení a jak se na jeho výkonu projeví dlouhá léčba komplikovaného zranění. Hned od úvodu bylo patrné, že navrch mají hosté, kterým se dařilo, zejména díky velice rychlým protiútokům, nabourávat domácí obranu, která se však po celý poločas vážnější chyby nedopustila. Ve 20. minutě dostal žlutou kartu Ondřej Sajtl, který pouze za cenu faulu zastavil rychlý protiútok hostů.

Dynamo se dostávalo do zakončení sporadicky, v podstatě jen za cenu dlouhých balonů na útočně hroty Němce a Cihláře. Do šancí se ale dostávali pouze hosté, což vyjádřila šance ze 32. minuty, kdy si míč vybojoval výborně hrající Rosůlek, ale zblízka nedokázal domácího brankáře Rojíka překonat. Pouhé tři minuty poté, tedy ve 35. minutě, musela opět domácí obrana, jmenovitě Jiří Novotný, odvracet střelu Kukučky. Převahu Táborska v 1. poločase vyjadřuje i poměr rohových kopů - 6:1 v neprospěch domácího Dynama!

Stejný scénář měl i začátek druhé půle, kdy se hosté mohli zásluhou vlastní branky Novotného dostat v 51. minutě do vedení, ale "požár" uhasil opět dobře chytající Rojík. Poté se však začala karta obracet a Dynamo začalo více pronikat k hostující bráně, zejména díky aktivnímu Sajtlovi. V 56. minutě měl právě Ondřej Sajtl na hlavě první gól utkání, kdy se po pěkné kombinační akci Němce a Cihláře dostal do hlavičkového zakončení, ale míč nakonec jen těsně prolétlo nad břevnem Varyšovi branky. To však bylo ze strany domácích vše. V této části utkání se hrálo více ve vzduchu, hráči absolvovali spoustu hlavičkových soubojů, ve kterých byli častěji úspěšnější hráči Táborska, čímž získali opět mírnou převahu.

Tu dokázali zúročit v 62. minutě, kdy se po chybě domácích dostali k míči a svůj výborný výkon korunoval vedoucím gólem Jaroslav Prášek. Po hromadném střídání v 65. minutě, kdy ze hřiště na straně Dynama odešli Cihlář a F. Němec, nahradili je Slavík a Vaněk, na straně Táborska vystřídal Stuchlík střelce prvního gólu, Práška. Ani tato změna neměla zásadní vliv na zlepšení hry domácích a hosté si v 68. minutě připravili další gólovku, kterou ale doslova zahodil hostující Voráček. Až v 76. minutě se Dynamu povedlo zakombinovat a zásluhou střídajícího Martina Slavíka dokázalo vyrovnat stav utkání na 1:1. Do konce utkání se již stav nezměnil, oba týmy se sice v závěru snažili o strhnutí vedení na svou stranu, ale chybělo více klidu v kombinaci a zakončení.