I přes nepovedený první poločas nebyla českobudějovická juniorka daleko od bodového zisku proti Jablonci. Hosté sice v úvodním dějství šli do vedení 2:0 díky dvěma gólům Jelínka, po hodině hry ale Havel z penalty snížil a pak Škoda trefil tyč. Naděje Dynama ale zhatil Kadlec, který se nechal zbytečně vyloučit. V závěru ještě Jablonečtí přidali dvě branky a zvítězili na Složišti 4:1.

Bez jediného pendla áčka a se staršími dorostenci v základu nastoupila juniorka Dynama doma proti Jablonci. Úvodní vyrovnanou mezihru narušil v deváté minutě Tomáš Jelínek. Využil chybného zpracování domácího hráče a zavěsil do odkryté branky - 0:1. Srovnat mohl za černobílé šikovný Lukáš Bálek. Dostal se ke střele z otočky, ale nastřelil pouze hruď brankáře Richtera. Mírně navrch měl první poločas Jablonec a v 30. minutě toho dokázal podruhé zužitkovat. Hodně důrazný byl ve středu hřiště Tomáš Jelínek a přesnou střelou podruhé rozradostnil svůj celek - 0:2.

Do druhého poločasu vystřídal Fišera Smetana a hra domácích se mírně zlepšila. Další dobrý pokus Bálka vytáhl Richter na rohový kop, obránce Škoda hlavičkoval nad branku. V šedesáté minutě se do vápna prodral Kryštof Kadlec a byl faulován. Míč na značku pokutového kopu postavil stoper Lukáš Havel a přesnou střelou dal domácím do dalších minut naději na bodový zisk - 1:2. Srovnat mohl z těžkého úhlu Martin Škoda, jenže trefil tyč. Zásadní moment přišel zhruba patnáct minut před koncem. Sudí překvapivě vyloučil Kryštofa Kadlece a Jablonec měl velkou výhodu, kterou dokázal využít. Třetí branku přidal šest minut před koncem Michal Štěpánek - 1:3. Gólový účet a tři body pro zelenobílé potvrdil minutu před koncem Tomáš Bulíř - 1:4.