Fotbalisté rezervního týmu Dynama České Budějovice opět vyhráli. V zápase 4. kola ČFL si připsali třetí letošní výhru v řadě, když na domácím hřišti porazili Loko Vltavín 2:0. O góly Jihočechů se postarali Marián Timm a Tomáš Stráský.

Do zápasu proti pražskému Vltavínu vstoupili domácí velmi aktivně a od úvodních minut si vytvořili nápor, který hned ve 13. minutě korunovali gólem, když se po velkém závaru uvnitř pokutového území prosadil bez větších problémů Marián Timm. Inkasovaná branka ale paradoxně nabudila hostující hráče, kteří v dalším průběhu utkání výrazně zvýšili své úsilí. Až do konce první pětačtyřicetiminutovky drželi hosté po většinu času míč a Jihočeši se k míči dostávali pouze při rychlých protiútocích, které ale prakticky vždy končily nepřesnou přihrávkou.

Start do druhého poločasu patřil Vltavínu, který si stejně jako Dynamo vytvořil v úvodních minutých hry domácí velký tlak. Paradoxně si ale první velkou šanci připravili fotbalisté Dynama, Klavíkovi v dobré pozici chyběl ale k míči krok. Od té chvíle se ale do příležitostí dostávali i hosté. V 68. minutě musel po střele Sochy zasahovat Křížek, a to byl teprve začátek útočných manévrů. O tři minuty později jeden z vltavínských hráčů sklepl balon Kuchařovi, jehož gólovou střelu za překonaným Křížkem zastavil na brankové čáře stoper Sláma.

Veterán Tomáš Kuchař měl gól na kopačce i v 78. minutě, avšak jeho technická střela minula horní roh Křížkovy brány snad o decimetr. Velké šance hostů přišly i v poslední pětiminutovce. Nejprve v 87. minutě Křížek ve spolupráci s obranou zažehnal gólové nebezpečí a o dvě minuty později pak jen sledoval, jak Kozákův lob končí těsně vedle levé tyče. V samém závěru se k míči na polovině soupeře dostali po dlouhé době také domácí a hned z toho byl gól na 2:0. Po vybojovaném rohovém kopu předvedli domácí mladíci sérii narážeček, které přesnou ranou k tyči zakončil útočník Tomáš Stráský.