Podruhé v sezoně slaví českobudějovická juniorka výhru v Juniorské lize. Jihočeši uspěli po třech měsících, na Složišti posílení o několik hráčů z A-týmu přehráli Teplice 3:2. O branky Dynama se postarali Sajčič, Čermák a Gebert, za hosty korigoval dvěma góly Jan Vošahlík, jenž také dříve působil v černobílém dresu.

V jedenáctce černobílých figurovalo několik hráčů z áčka - Řezáč, Fišl, Čermák, Gebert nebo Sajčič. Hostující sestavu vyztužili Dressler, Červenka nebo Vošahlík. Dynamo začalo aktivněji a po necelé čtvrthodině si vypracovalo první velkou možnost. Po rychlé akci Šplíchala se Sajčičem předvedl brankář Němeček reflexivní a zároveň trošku šťastný zákrok. V 19. minutě už se skóre měnilo. Řezáč nadvakrát nacentroval do šestnáctky a Lazar Sajčič poslal domácí do vedení. O pět minut později to bylo již o dvě branky. Sílící tlak zakončil druhou trefou Adrián Čermák. O chvíli později skórovali domácí potřetí, ale Kalouskův gól neplatil pro ofsajd. Aktivnější byli nadále Jihočeši, ale další gól už do poločasu nepřidali. Naopak mohli inkasovat, ale Červenka dorazil Vošahlíkovu ránu mimo prázdnou branku.

Zkraje druhého dějství mohla juniorka Dynama přidat třetí gól, ale velká možnost skončila jen tyčí a Sajčič trefil z dorážky do ruky bránícího Soungoleho. Penalta se nepískala. Uběhlo jen několik málo vteřin a na druhé straně už pokutový kop nařízen byl. Jan Vošahlík se nemýlil a zápas dostal nový náboj. Najednou byly na koni Teplice a Mustafič mohl dvakrát vyrovnat. V obou případech na něj však vyzrál skvělý gólman Luksch. Nakonec rozhodující třetí zásah přidali černobílí dvacet minut před koncem. Po ubráněném rohu se po ose Sajčič-Kalousek dostal míč až k zakončujícímu Vojtěchu Gebertovi, který vystřelil juniorce Dynama druhou výhru v sezoně. Ve zbytku utkání už totiž dokázal Jan Vošahlík svým druhým gólem v zápase jen snížit. V dramatickém závěru Ondrášek zahodil velkou šanci, a tak se Dynamo mohlo radovat.