Juniorka Dynama zaznamenala druhý úspěch v zimní přípravě, když na Složišti porazila 3:0. O Výhru nad celkem z krajského přeboru rozhodli svými trefami Radouch, Wermke a Kabele.

Českobudějovičtí mladíci měli od úvodního hvizdu na hřišti navrch a tvořili si zajímavé šance. Dobře fungovala zejména spolupráce Wermkeho s Vaňkem. Rychlý záložník dvakrát přihrával pod sebe svému ofenzivnímu kolegovi, který nejprve branku těsně minul a pak orazítkoval tyč branky Třeboně. Možnost skórovat měl i sám Wermke, ale svoji střelu z těžké pozice z penaltového puntíku namířil nad branku.

Góly začaly padat až po změně stran. V 50. minutě se přes dva protihráče uvolnil David Radouch a střelou na zadní tyč překonal brankáře hostí. Uběhlo dalších dvacet minut a mladíci Dynama se mohli radovat podruhé. Pavel Novák poslal krásný pas za obranu na rozběhlého Romana Wermkeho, jenž si balon šikovně ze vzduchu strčil vedle vybíhajícího gólmana a pohodlně ho uklidil do sítě. Gólový účet uzavřel v 81. minutě Jakub Kabele, který se jednoduchou narážečkou dostal do vápna a střelou rovněž na vzdálenější tyč stvrdil výhru juniorky.