Druhou výhru v sezoně hlásí juniorka Dynama. Ta na Složišti přehrála pražskou Duklu 3:0, když se postupně trefili Křiváček, Wermke a v závěru Duran. Jihočeši vyhráli zaslouženě, v průběhu zápasu byli lepším týmem.

V sestavě mladíků Dynama se objevili tři pendlové, konkrétně Lima, Wermke a Hála. Hostující jedenáctka byla bez posil z A-týmu. Domácí začali aktivně a po rohu Vaňka míč propadl ve vápně k Wermkemu, který ale míč špatně trefil a gólman Vávra míč vytáhl na roh. Jihočeši byli aktivnější, drželi míč a hrozili po standardkách. Po jednom z rohu po půlhodině hry šli černobílí do vedení, když si na Paseckého centr perfektně naskočil Jakub Křiváček a hlavou rozvlnil síť. Pak se ale Dynamo zatáhlo a Dukla před poločasem mohla vyrovnat. Dvakrát po rohu se objevil na malém vápně nekrytý hráč v oranžovém, ale Troníček a Boháček nezamířili přesně.

Dukla byla na začátku druhé půle aktivnější, Farkaš však z úniku trefil jen boční síť. Na druhé straně to dvakrát zkoušel Pasecký, ani jednou neuspěl. Sám před brankářem byl i Bálek, ale nechal vyniknout strážce svatyně Pražanů. Fotbalovou parádu předvedl v sedmdesáté minutě Wermke, když po pěkném průniku nádhernou střelou levačkou orazítkoval spojnici. Roman Wermke se dočkal o deset minut později, kdy se pěkně obhodil obránce a prostřelil brankáře. Jihočeši si v závěru hlídali náskok a v samotném závěru se jim povedlo potřetí skórovat. Přímý kop Michela Cesara Durana prolétl vápnem a netečován skončil v síti. Juniorka tak podruhé v sezoně vyhrála, Duklu porazila 3:0.