Dobré utkání odehrála juniorka v Ostravě a veze si z nedělního klání jeden bod. Jihočeši dvakrát vedli, kdy se prosadili Švantner a Janoch. Soupeř ale v obou případech dokázal vyrovnat a body se nakonec dělily.

Bleskový vstup do utkání a rychlá branka Dynamu přinesla vedení 1:0. Patrik Švantner se prosadil po skvěle kopnutém přímém kopu. Na úvodní branku Jihočechů dokázali Ostravští rychle zareagovat a za tři minuty bylo vyrovnáno. Po rohovém kopu se prosadil Adam Karčmár - 1:1. Vedení mohl Dynamu vrátit kapitán Čadek. Dobře prošel až do vápna, ale na poslední chvíli jeho zpětnou přihrávku zablokoval Meschaninov. Za Baník měl velkou šanci Szotkowski, kdy těsně netrefil pravou šibenici Lukschovy branky.

I druhý poločas začali svěřenci trenéra Jiřího Lercha skvěle. Už ve druhé minutě druhé půle se prosadil po velké chybě domácího brankáře Janoch - 1:2. Třetí branku měl na noze Čadek, ale nedokázal dobře zamířit. Naopak se vyrovnání dočkali domácí. Střídající Šašinka se po třech minutách na hřišti prosadil střelou, na kterou Luksch nedosáhl – 2:2. V závěru měly oba týmy dobré možnosti, ale ani jedna nezůstala využita, tudíž se týmy o body dělily.