Juniorka českobudějovického Dynama po nepovedeném začátku jara potřetí v řadě remizovalo, když na Složišti uhrálo s Baníkem Ostrava remízu 1:1. Baník šel do vedení už ve 2. minutě po brance Szotkowského, za Dynama srovnal Otepka.

Hosté vstoupili mnohem lépe do zápasu, když hned ve druhé minutě zahrozili ve vápně Dynama, ale míč skončil nad brankou. Hned z dalšího útoku ale již Baník dokázal skórovat, prosadil se Marek Szotkowski. Dynamo se ke střele dostalo až v minutě desáté, ovšem gólman Baníku zasahovat nemusel.

V dalším průběhu první půle přenechal Baník iniciativu Dynamu, ale domácím se v útoku nedařilo. Až ve 31. minutě se individuálně prosadil Ondřej Otepka, který Ješka překonal povedenou střelou z pravé strany.

Druhý poločas byl již více bojovný, oba týmy si vypracovaly maximálně jednu zajímavou šanci a není tak divu, že gól již do závěrečného hvizdu nepadl. Baníku však nelze upřít snahu bojovat o všechny body, hostům patřil závěr zápasu.