Juniorský tým Dynama nadále dělá vše pro to, aby se odlepil od dna tabulky české skupiny Juniorské ligy. V pondělním zápase hrál půl hodiny zápasu o deseti, přesto v závěru několikrát sahal po vítězném gólu. Utkání nakonec skončilo bez branek 0:0.

Úvodní dějství zápasu patřílo hostům. Ti působili v první polovině zápasu živějším dojmem a také se dostávali do šancí. Gól na kopačce měl hned dvakrát útočník Ondřej Štursa, jeho střely ve 14. a 26. minutě zastavila branková konstrukce Lukschovy brány. Za Dynamo se k zajímavé střele dostal v prvním poločase jen Tomek, gólmana Hrušku ale nijak výrazněji nezaměstnal.

Také v úvodu druhé půle se zdálo, že se bude hrát pod taktovkou hostujícího týmu. Dukle ještě zahrálo do karet vyloučení budějovického kapitána Tomka. Jenže Jihočeši se v deseti semkli a v závěrečné dvacetiminutovce měli více šancí než soupeř. Hodně byl vidět Adrián Čermák, který měl dvě velmi slušné střelecké pozice. Do zakončení se dostal také Marek Kalousek a v samém závěru musel gólman Hruška zasahovat také proti střele střídajícího Matouška.