Nedělní utkání Juniorské ligy na hřišti Českých Budějovic přineslo zajímavou podívanou na aktivní a vyrovnanou hru Dynama se Znojmem. Oba týmy se uvedly brzkým vstřelením gólu a na atraktivitě neztrácel ani druhý poločas, když pár minut před koncem nastřelili domácí dvakrát brankovou konstrukci. Zásluhy za góly domácích si připsal Roman Wermke a Petr Pasecký.

Znojmo se do utkání uvedlo velice dobře díky rychlému gólu po chybě domácího brankáře. Dynamo ale odpovědělo okamžitým protiútokem a následně se po rozehrání rohového kopu trefil Roman Wermke. Bylo tak hned srovnáno na stav 1:1. O něco bojovněji se do další hry pustili domácí s rychlou útočnou hrou, která jim přinesla několik standardních situací. Ty už ale zůstaly neproměněny. Po poměrně nepřesné hře na obou stranách se povedlo hostujícímu Znojmu zvýšit stav zápasu ve svůj prospěch na 2:1 dvě minuty před koncem prvního poločasu.

Znojmo se pustilo aktivně i do druhé poloviny utkání, jejich útočné akce ale postrádaly přesnost. Dynamo se tempu jejich hry dokázalo hravě přizpůsobit. Do zajímavé situace se dostal Pasecký, který střílel na bránu. Jeho střela sice prošla skrz hostujícího brankáře, gólu ale zabránil jeden ze znojemských obránců, který míč odkopl. Individuální průnik Bálka do vápna hostů skončil faulem na Hrachovce a rozhodčí následně odpískal penaltu. K té se postavil Petr Pasecký a přesnou střelou vyrovnal stav utkání na 2:2. Budějovice nabuzené svou druhou brankou převzaly iniciativu nad hrou a aktivně se snažily zvrátit průběh zápasu ve svůj prospěch- v 84. minutě Pasecký trefil břevno a o tři minuty později se povedlo Bálkovi nastřelit tyčku. I přes velký tlak, který Budějovice v posledních minutách zápasu vyvíjely, stav už zůstal neměnný.Dynamo doma remizovalo se Znojmem 2:2.