Vysokou porážkou v Plzni se rozloučilo českobudějovické Dynamo s podzimní částí Juniorské ligy. Jihočeši bez pendlů z áčka na favorita nestačili a prohráli 0:5. Po polovině soutěže tak jsou černobílí s jednadvaceti body na třináctém místě tabulky.

Hosté zkusili favorita v úvodu zaskočit a měli několik náznaků šancí, ale pak už přebrala iniciativu Viktoria. K většímu klidu na kopačky domácích přispěl Lukáš Podráský, který si ve 12. minutě nešťastně srazil míč do sítě a Plzeň vedla. Po půlhodině byla na světě druhá branka. Nejlepší střelec soutěže Daniel Černý dostal na hranici vápna přihrávku a přesnou střelou zvýšil náskok svého týmu. Ten se do poločasu rozrostl na rozdíl tří branek, když se minut před odchodem do kabin prosadil po rohu Jiří Piroch.

Po změně stran měli domácí nadále častěji na kopačkách, nicméně osmělovalo se i Dynamo. Avšak žádný z náznaků šance gólem neskončil. Naopak Viktoria stvrdila své vítězství v závěru. V 86. minutě se po rohu trefil Adam Čihák a o minutu později vsítil svůj dvacátý letošní gól Daniel Černý. Plzeň tak porazila Dynamo vysoko 5:0.