Povedená první půle na body proti favorizované juniorce Plzně Dynamu nestačila. Jihočeši dokázali díky brankám Lindáka a Rauschera jít po 29. minutách hry do vedení, jenže Plzeň ještě do přestávky srovnala a v druhé půli rozhodl ligový útočník Chorý.

Na západ Čech odcestovala velice mladá sestava černobílých. To domácí se mohli opírat o zkušené ligové borce stopery Hejdu s Hájkem nebo útočníka Tomáše Chorého. A právě útočné kladivo Chorý otevřel v páté minutě skóre zápasu. Dostal pas za obranu a v takové pozici si věděl rady - 1:0. Netrvalo dlouho a domácí si zadělali na pořádné problémy. Nejprve si na přihrávku počkal Lindák a bezpečně zakončil - 1:1. V 29. minutě byl obrat dokonán. Na přímý kop si šikovně sběhl Jakub Rauscher a špičkou kopačky skóroval - 1:2. Do poločasu se Viktorce podařilo srovnat. Do vápna dostal skákavý míč Pavlík a ze vzduchu prostřelil Luksche - 2:2.

Druhá půle Dynamu vůbec nevyšla. Iniciativu nad zápasem přebrala Plzeň a i díky tomu nakonec brala tři body. Vedení mohl Západočechům vrátit Tomáš Chorý, jenže po rohu trefil břevno. Prosadil se až o minutu později, když číhal na zadní tyči - 3:2. Dvacet pět minut před koncem zápasu se hřmotný útočník trefil znovu. Udělal kličku ve vápně a prosadil se střelou na zadní tyč, čímž uzavřel utkání na konečné skóre 4:2.