Juniorka Dynama si Velikonoce zpříjemnila vítězstvím, když v rámci 25. kola Juniorské ligy vyhrála doma na Složišti nad Hradcem Králové 3:1. Střelcem zápasu byl Petr Pasecký, který zaznamenal dva góly. Dařilo se i Jindřichu Kadulovi, ten jeden gól vstřelil a na jeden přihrál.

Doplněni o několik hráčů A-týmu začali fotbalisté juniorky Dynama proti Hradci Králové aktivně, přesto si první velkou šanci zápasu připsali hosté, když se ke gólové střele po spolupráci s Fenzem dostal Jaroslav Hlavsa - gólman Dynama Lukáš Coufal proti jeho střele z úhlu výtečně zasáhl a míč vytěsnil nad břevno. To na druhé straně se hned v 10. minutě hry povedenou ranou z hranice vápna prosadil Jindřich Kadula a Dynamo vedlo 1:0!

Budějovickým fotbalistům vstřelená branka očividně pomohla a v dalším průběhu zápasu byli lepším týmem. Hosté se dlouhé minuty pouze bránili a velké problémy měli především s budějovickou levou stranou, kde se v ofenzivě dařilo Vaňkovi a Bálkovi. Oba dva svými centry do vápna nacházeli nejčastěji Petra Paseckého, toho ale ve 26. minutě ještě výborným zákrokem vychytal brankář Ikizgül. Po další podobné akci ale přeci jen inkasoval ve 31. minutě a byl to právě Petr Pasecký, který zvýšil na 2:0 pro Dynamo.

Jihočeši zápas kontrolovali, přesto si ale odchod do kabin sami zkomplikovali, když v nastaveném čase prvního poločasu prošel středem hřiště přes tři hráče Dominik Zdržálek, který následně snížil na 2:1.

Zpět do pohody se Jihočeši ale vrátili prakticky okamžitě po nástupu do druhé půle. Po rychlé akci vysunul Kadula rozběhnutého Petra Paseckého, který ranou podél brankáře vrátil Dynamu dvoubrankové vedení. V dalším průběhu druhého poločasu se sice častěji hrálo na polovině budějovického celku, avšak hosté se do šancí prakticky nedostávali a když se po další gólové přihrávce od Kaduly neprosadil v poslední minutě hry Patrik Švantner, skončilo utkání výhrou domácího celku 3:1.

Pavol Švantner (trenér Dynama): "Klukům patří určitě poděkování za dnešní zápas. Chtěli jsme být od úvodu aktivní, což se nám povedlo. Vytvořili jsme si tlak a měli jsme i šance. Po poločase to bylo sice jen o gól, ale to bylo spíše jen tím, že jsme nedokázali do konce dotáhnout nějakou další šanci, kterých jsme měli opravdu dost. Také soupeř hrál ale dobře a ukázal, že má v týmu šikovné hráče, kteří se umějí dostat do šancí. Bylo vidět, že část našich hráčů je po nemoci, takže ve druhém poločase některým již docházeli síly, přesto jsem moc rád, že jsme zápas dotáhli do vítězství 3:1."