Pravou nohou vstoupili do nadstavbové části fotbalisté juniorky Dynama. Svěřenci Jaromíra Plocka sice v Příbrami prohrávali, ale dvěma góly po změně stran zápas otočili. Brankově se prosadili Jakub Matoušek a Graham Oghenekaro Etemike, jenž tak gólově oslavil svoji premiéru za Dynamo.

Příbramskou sestavu vyztužili Nitrianský, Švenger, Katidis či Jandera, za hosty vyrazil s juniorkou z áčka pouze Řezáč. Od úvodu hrály oba celky poměrně aktivně a brankáři obou týmů museli být ve střehu. Postupem času získávali převahu domácí fotbalisté, kteří se ve 27. minutě také dostali do vedení. Po zmatcích v pokutovém území se balon odrazil k Lukáš Puchmertlovi, jenž neatakován zblízka nedal Lukschovi šanci. Inkasovaná branka Dynamo nakopla a hosté přidali na aktivitě. Některé slibné akce neskončily úspěšně, nebo vše pokryl jistý Švenger.

Krátce po startu druhého dějství mohli Jihočeši vyrovnat, ale na první gól v zápase si museli počkat až do 58. minuty, kdy střílený centr z levé strany šikovně tečoval mimo dosah Švengra pohotový Jakub Matoušek. Otevřené utkání pokračovalo a rozhodnout mohly oba celky. Nakonec zápas rozsoudila až 84. minuta. Střídající Graham Oghenekaro Etemika po dvou minutách na hřišti při své premiéře za Dynamo krásnou ranou pod břevno zajistil týmu trenéra Plocka vítězství 2:1.