V závěrečném utkání sezony porazila juniorka Dynama soupeře ze Zlína 3:0 a rozloučila se úspěšně s poslední sezonou Juniorské ligy. Branky začaly padat až po změně stran, kdy o výhře černobílých rozhodli svými trefami Kočí, Lindák a Pouček. V nadstavbové skupině B tak Dynamo skončí nejhůře třetí.

Juniorku v závěrečném utkání sezony doplnili Fišl, Řezáč a Wermke, na lavičce utkání začal i Šplíchal. Hosté dorazili s patnácti hráči bez posil z A-týmu. Jihočeši byli od úvodu hodně aktivní. Do velké příležitosti se však nedostali. Naopak po zaváhání Kočího měl slušnou šanci Gettler, ale zblízka nedokázal přehodit Luksche. Na druhé straně hbitý Wermke udržel míč pro Lindáka, který svůj únik zakončil ranou mimo. Celkově měl Plockův tým výrazně navrch, střely Řezáče a Bouguetouty ze střední vzdálenosti byly nebezpečné, nikoliv však gólové. Před poločasem šlo tempo zápasu trochu dolů. Domácí podržel brankář Luksch po akci Váni, na druhé straně zakončil Pouček rychlou akci hlavičkou do boční sítě.

Po pauze už do hry nezasáhli pendlové z A-týmu, ale na výsledku se to neodrazilo. Naopak po Lindákově rohu a chybě brankáře Číže balon doplachtil k Lukáši Kočímu, jenž jej dopravil do sítě. Záhy rozvlnil síť i Šplíchal, ale kvůli ofsajdu gól neplatil. Po hodině hry přišly tři českobudějovické šance, až ta třetí se ujala. Matoušek nejprve ve skluzu nezakončil přesně, ani Pouček branku netrefil, ale tečovaný pokus Martina Lindáka už znamenal dvoubrankové vedení domácích. Zbytek utkání se odehrál na polovině Zlína, navíc ještě Lukáš Pouček krásnou ranou z přímého kopu korunoval povedené odpoledne juniorky. Dynamo se tak rozloučilo se sezonou výhrou 3:0.