Druhý jarní duel odehrála juniorka Dynama. Na umělé trávě na Složišti se jí však nedařilo a prohrála s pražskou Slavií 0:3. Ani ve druhém jarním zápase tak neskórovala. Po bezbrankovém prvním poločase zařídil výhru sešívaných Dame Diop, který dva góly dal a ten třetí připravil pro Zámečníka.

V sestavě domácích se z pendlů objevili Podstavek, Funda, Machovec, Chrien a Dvořák. I v dresu Pražanů se objevilo několik posil z A-týmu. První poločas toho moc nenabídl. Úvod utkání byl oboustranně hodně opatrný, během úvodní čtvrthodiny byl několikrát ošetřován gólman Slavie Rakovan, který nakonec musel kvůli problémům s kotníkem vystřídat. S přibývajícím časem měli sešívaní více ze hry a Dynamo se jen bránilo. Všichni svatí stáli při domácích po půlhodině, kdy Kuchta trefil parádní střelou z trestného kopu břevno. Černobílí se osmělovali pouze zřídka, proto byl stav po poločase bezbrankový.

Po pauze stoupal tlak Pražanů. Nejprve Zámečníka vychytal skvělý Coufal, záhy byl ve veliké šanci Koreš, ale pálil vysoko nad. Po hodině hry se hosté dočkali. Kocourkův trestný kop hlavou tečoval Dame Diop a hosté vedli. Jihočeši se marně snažili o vyrovnání, naopak sešívání drželi míč pod kontrolou. V 78. minutě se navíc znovu prosadil Dame Diop, jenž se pohotově prosadil ve vápně, čímž poslal naděje Dynama k ledu. Skóre uzavřel o chvíli později Jakub Zámečník, který doklepl do sítě Diopovu střelu. Juniorka Dynama tak prohrála i druhý jarní duel, navíc opět neskórovala.