Juniorka si připsala druhý jarní bod, když hrála na hřišti Varnsdorfu 2:2. Jihočeši však mohli přivést domů body tři, protože po brankách Podstavka a Otepky vedli o dvě branky. Domácí ale dokázali náskok černobílých smazat a zápas nakonec skončil dělbou bodů.

Juniorka Dynama tentokrát nastoupila bez posil z A-týmu, jediným pendlem byl Podstavek. Domácí začali aktivněji, ale Chlan po Kučerově centru pálil nad. Jihočeši se mohli do vedení dostat ve 21. minutě, ale Varnsdorf zachránilo po rohu břevno. Po půlhodině hry už ale domácí neuchránilo od prvního inkasovaného gólu nic, když se po standardní situaci prosadil přesnou hlavičkou Matej Podstavek. Domácí se snažili odpovědět zvýšenou aktivitou, ale z ní pramenila pouze střela Linky do Coufalovy náruče.

Varnsdorf se hnal za vyrovnáním, tlačil se do šancí, ale Ruszó v jedné z těch největších selhal. A tak po hodině hry opět úřadovali Jihočeši. Dvoubrankové vedení hostům trefil mezi nohy domácího brankáře Ondřej Otepka. Dynamo ale poslední půlhodinku nepřežilo bez újmy. Nejprve v 72. minutě Čurgali po standardce ze vzduchu snížil a v 79. minutě zařídil dělbu bodů Hoke.