V semifinálovém zápase na turnaji v Nové Včelnici fotbalisté Dynama prohráli se Slavií 0:1, když o osudu zápasu rozhodl pět minut před koncem Stanislav Vlček. Po úvodním náporu sešívaných byli Jihočeši Pražanům zdatným soupeřem a více než tisícovka diváků sledovala vyrovnaný fotbal.

Do utkání vstoupili velkým náporem fotbalisté Slavie, kteří se několik dlouhých minut usídlili na polovině Dynama. V 9. minutě byl po Jarolímově přihrávce blízko ke skórování Vlček, z dobré pozice ale míč pouze promáchl. Dynamo odpovědělo nepovedeným centrem Pirese, který se málem stočil do Vaniakovy brány. Ještě nebezpečnější pak byl dalekonosný pokus Mezlíka, který slávistický gólman vyrazil s vypěním všech sil. O několik málo minut později se ke střele dostal z přímého kopu Grajcar, jeho tečovaný pokus ale Kučeru nezaměstnal. Daleko nebezpečnější přímý kop pak zahrával na konci prvního poločasu Jasanský, s nepříjemnou táhlou ranou si Vaniak ale poradil.

Úvod a prakticky celý průběh druhého poločasu poznamenala silná průtrž mračen, během které se oběma týmům nehrálo vůbec dobře. Z dálky to tak zkusil znovu Mezlík, ve 34. minutě ale zamířil nad. Dynamo postupně zvyšovalo své úsilí a skóre se mohlo poprvé měnit v 40. minutě, kdy zahrával přímý kop Pires - jeho technický pokus prolétl těsně nad spojnicí tyče a břevna hostující branky. Velkou šanci si ale vytvořili i sešívaní. Po rohovém kopu Černého se odražený míč dostal k Raguedovi, jehož tvrdou ránu s vypětím všech sil vyrazil Kučera. Dynamo odpovědělo dvojicí velkých příležitostí Mariána Timma, v prvním případě mladý útočník zamířil mimo a podruhé vůbec nevystřelil. Právě Timm mohl deset minut před koncem po výtečné přihrávce Pirese skórovat, když se ocitl sám před brankou. Místo střely ale přihrával Sedláčkovi, který s míčem již nic vymyslet nedokázal. O pár chvil později se pak potvrdilo otřepané "Nedáš - dostaneš". Po lehkém podklouznutí Žižky se míče ujal střelec Stanislav Vlček, který neměl sebemenší problém překonat budějovického gólmana. Ve zbývajících minutách se Jihočeši již na odpor nezmohli a prohráli 0:1.