Po dopoledním obratu Jihlavy v závěrečné čtvrthodině proti sobě nastoupily od 13 hodin zcela odlišné jedenáctky. Utkání znovu ovlivňovalo sněžení a branek tolik nepadlo. Zápas nakonec skončil remízou 1:1, když na gól Mary odpověděl o pět minut později Ivo Táborský.

Do odpoledního utkání nastoupily zcela rozdílné sestavy. Také tentokrát zápas ovlivnilo husté sněžení, které komplikovalo hráčům situaci. Zápas se i proto rozjížděl pozvolna. Až na konci úvodní čtvrthodiny stál za řeč průnik Romana Wermkeho, po němž českobudějovický záložník skončil na zemi. Penalta se ale nepískala. O pár minut později se do míče ze střední vzdálenosti opřel domácí Daníček a čerstvý pětatřicátník v brance hostů Zdeněk Křížek si musel oddychnout, že šla rána vedle.

Ani strakonický rodák v českobudějovické svatyni neměl šanci po půlhodině hry, kdy se do šestnáctky prodral Kamso Mara a jihlavská posila z Vlašimi nedala Křížkovi žádnou šanci. Uběhlo jen pět minut a ukazatel skóre byl srovnán. Horejšův celek předvedl líbivou akci, kterou započal Moravec, pokračoval v ní přesným centrem Wermke a dílo dokončil ukázkově hlavičkující Ivo Táborský.

Rovněž start do druhého dějství byl oboustranně hodně opatrný. Sníh ani nedovoloval hráčům pořádnou kombinaci, a proto většina akcí končila dříve, než začala. Hodně vidět byl jihlavský forvard Rabušic, s nímž měla českobudějovická obrana starosti. Naopak v černobílém dresu se při své premiéře snažili Vondra s Puchelem.

Jihočeši spoléhali hodně na rychlé brejky, ani jeden se jim však úspěšně zakončit nepodařilo. Moravec střílel o kousek vedle, na druhé straně nevyužil Rabušic zaváhání defenzivy Dynama. Oba celky se tak ve druhém utkání rozešly smírně. Horejšovu partu čeká další příprava za deset dní proti Příbrami.