B-tým českobudějovického Dynama v posledních třech zápasech nevyhrál a nepodařilo se mu to ani v sobotním zápase s béčkem plzeňské Viktorie. Po nejhorším podzimním výkonu, jak pronesl kouč Dušan Žmolík, padlo doma v 9. kole České fotbalové ligy 0:3.

Do zápasu vstoupily lépe Budějovice, ty měly hned v úvodních minutách zápasu dvě tutové šance, obě ovšem zůstaly neproměněné. Do vedení šla tedy po dvaceti minutách až Plzeň. Rohový kop za Lukschova záda usměrnil hlavou kapitán Západočechů Adam Čihák a otevřel tak skóre zápasu. Během prvního poločasu si Dynamo vytvořilo ještě několik příležitostí, do šaten se ale šlo za jednogólového vedení Plzně.

Hned zkraje druhého dějství hosté navýšili vedení na 2:0. Po dlouhém plzeňském nákopu defenziva Dynama hlavičkovala do nebezpečného prostoru a byla z toho penalta. Té se ujal Adam Kornus a bezpečně proměnil. Třetí a zároveň poslední branku zápasu v 58. minutě obstarali opět Viktoriáni. Po sporné situaci, která zaváněla ofsajdem, se podruhé trefil Adam Kornus a upravil tak na konečných 3:0 pro Plzeň.

Dušan Žmolík (trenér Dynama B): Výsledek odpovídá předvedené hře, v zápase jsme byli horší a byl to náš nejhorší výkon v sezoně. Soupeř nás nepustil do naší hry, sice jsme si tam nějaké šance vytvořily, ale bylo to spíše po náhodách, ne po situacích, které trénujeme. Jak jsem řekl, šance jsme měli, jak v prvním, tak druhém poločase. Za stavu 2:0 jsme to mohli ještě zdramatizovat, měli jsme tam výbornou situaci, kdy náš hráč dával balón pod sebe, bohužel to ale proběhlo pouze malým vápnem. V závěru jsme mohli alespoň korigovat, když Prášek šel sám na bránu, gólman soupeře ale dobře přízemní střelu vytlačil na roh.