V posledním zápase tohoto kalendářního roku Dynamo zajíždělo do sousedního Rakouska k přátelskému souboji s Riedem, který se nachází na předposledním místě v rakouské Bundeslize. Pro trenérské duo Zápotočného s Niklem to byla premiéra na lavičce Jihočechů. Dynamo v zápase dvakrát vedlo, utkání ale nakonec skončilo nerozhodně 3:3.

Na začátku 5. minuty byl Krch faulovaný a Benjamin Čolič to z přímého kopu zkusil rovnou na bránu. Jeho pokus však brankář v klidu lapil. Chvíli na to se do zajímavého zakončení dostal Potočný, stál ovšem v ofsajdu a případná branka by tak neplatila. Po necelých deseti minutách se do zajímavé šance dostali také domácí hráči. Jeden z nich s balonem běžel z boku sám na bránu, Čolič ale výborným obranným zákrokem odehrál míč na rohový kop. Ve 20. minutě velmi aktivní Krch ve středu hřiště obešel dva hráče, nahrál do leva Škodovi a ten ostrou ranou vyzkoušel pozornost brankáře domácích. Ten balon vyrazil na rohový kop.

Do vedení mohli jít domácí ve 27. minutě, svou velkou šanci ale nevyužili, a tak o chvíli později Dynamo trestalo. Na pravé straně hřiště zrychlil hru Čolič, jenž vyslal dobrou kolmicí Mršiče, který míč vrátil prvně jmenovanému a ten krásným centrem našel kapitána pro tento zápas Branislava Sluku. Slovenský obránce si na centr výborně vyskočil a hlavou o břevno otevřel skóre zápasu. Neuběhly ani dvě minuty a budějovičtí fotbalisté zahrozili znovu. Škoda skvěle zabojoval, stihl míč na hrací ploše a poslal ho z první na hranici vápna, kde byl připravený Hora. Jeho pokus byl ale zablokovaný domácí obranou na rohový kop. Těsně před koncem prvního poločasu domácí předvedli skvělou kombinaci přihrávek a Christoph Monschein uklidil balon téměř do odkryté Šípošovy brány. Do poločasové přestávky se tedy šlo za stavu 1:1.

Neuběhlo ani pět minut z druhého dějství a Dynamo se radovalo podruhé. Přihrávku domácích zachytil ve středu hřiště Hellebrand a poslal do gólové šance Tomáše Zajíce, který ji nepohrdl a střelou o zadní tyč dal na 2:1. Netrvalo dlouho a domácí přišli s odpovědí. Fotbalisté rakouského Riedu ve středu hřiště vybojovali míč, dostali ho na pravou stranu, odkud do vápna přiletěl centr, který byl gólový. Na střelu Seifedina Chabbiho hlavou byl Luksch krátký. V 69. si České Budějovice mohly vzít vedení zpět na svou stranu. Z levé strany do vápna výborně nacentroval Skovajsa a před brankou rakouského týmu našel Adama Vlasáka, který je na jihu Čech na testech z třetiligové Hostouně, ten ovšem míč netrefil ideálně a gólman Riedu míč pokryl.

Šest minut před koncem základní hrací doby po chybě v defenzivě Budějovic se na velkém vápně míče zmocnil Julian Wiessmeier a chladnokrevně zakončil, 3:2 pro domácí. Svěřenci Zápotočného a Nikla ovšem v posledních minutách vrhly do útoku všechny síly a dočkali se vyrovnání. Vytvořili si výhodu rohového kopu, který zahrával Hellebrand a jeho centr si našel ve vápně Jakub Matoušek, jenž skvělou hlavičkou poslal míč za záda brankáře Riedu. V nastaveném času měli Budějovičtí ještě jednu příležitost zvrátit utkání na svou stranu, Čmelíkova rána ale mířila nad bránu. Poslední zápas Dynama v tomto roce tak skončil nerozhodně 3:3.

Marek Nikl (trenér Dynama): "Já jsem spokojený i s výkonem i s výsledkem. I když výsledek tak moc důležitý není. Jsme rádi, že jsme zápas odehráli, že jsme viděli kluky v akci. Ukázalo nám to spoustu věcí, v zápase už se objevilo několik věcí z tréninku."