Strakonice konečně v ČFL vyhrály, když si ve 14. kole poradily s Převýšovem. Farma rozhodla o výhře již v první půli, když se trefili Rakovan, Markovič a Němec, který se vrátil do hry po zranění. Domácí už poté jen snížili na konečných 1:3. Pro farmu je to první výhra po pěti zápasech.

Farma šla do duelu posílená o řadu pendlů. Nastoupili Křížek, Bakala, Petráň, Otepka, Markovič a Hanzlík, po půlhodině hry naskočil zpět na trávník po zranění František Němec. Jihočeši šli do vedení již v 8. minutě. To se z trestného kopu trefil Michal Rakovan. Běžela minuta 20., když Strakonice přidaly druhý zásah. Na konci rychlé akce stál Miroslav Markovič, jenž poslal farmu Dynama do komfortnějšího náskoku.

Po půlhodině hry připravili strakoničtí trenéři první střídání. Petráně nahradil František Němec, který se do hry vrátil po více jak měsíčním zranění. A byl to právě mladý útočník, který ve 43. minutě poslal hlavou po rohovém kopu Strakonice do luxusního tříbrankového poločasového vedení.

Převýšov se o přestávce zmátořil a brzy snížil. Ve 48. minutě se trefil Pavel Novák. To bylo však ze strany domácích vše. Sice měli územní převahu, ale před brankou nebezpeční nebyli. Pro Strakonice to bylo první vítězství po pěti zápasech.

Hodnocení duelu očima Františka Němce, který svůj comeback ozdobil důležitou brankou: "Čekal nás nepříjemný soupeř na těžkém terénu, což se potvrdilo. Hodně nám pomohlo, že jsme šli brzy do vedení a ve druhé půli, i když nás domácí místy tlačili, tak jsme nedopustili větší drama a zaslouženě vyhráli. I když jsem toho po zranění příliš nenatrénoval, tak s trenérem jsme byli domluvení, že na nějakou část zápasu se na hřiště možná podívám. Jsem rád, že jsem nakonec odehrál celou hodinu a podařilo se mi se na výsledku podílet také gólově."