Juniorka Dynama neuspěla na severu Čech a z Teplic se vrací s prázdnou. Domácí se dostali v 25. minutě do vedení, které navýšili ve druhém poločasu. Jihočeši nedokázali proměnit ani jednu ze svých šancí.

Do zápasu na severu Čech vyslalo Dynamo hned několik pendlů z A-týmu. V černobílém dresu se od úvodních minut po dlouhém zranění představil v brance Jindřich Staněk, dále nastoupili i Daniel Fišl, Michal Řezáč, Adrián Čermák, Roman Wermke a Lukáš Pouček. Představila se i nová tvář v podobě Kosovskyje. Už v osmé minutě se Budějovičtí radovali z vedení, jenže radost jim překazil praporek pomezního sudího. O tři minuty později se činil navrátilec do branky, když chytil nepříjemnou střelu z bezprostřední blízkosti. V 25. minutě šly do vedení Teplice. Severočeši pronikli z pravé strany do vápna, míč se odrazil k Diázovi, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 1:0. V závěru měli ještě domácí několik šancí na navýšení skóre, ale do šaten se šlo s pouze jednou vstřelenou brankou.

Ve druhém poločase přebralo iniciativu nad utkáním Dynamo. Už po čtyřech minutách ve druhém poločase mohlo být srovnáno, jenže Martin Lindák v tutové šanci těsně minul teplickou branku. Prosadit se dokázali znovu Tepličtí. Z pravé strany přišel centr do vápna a Mustafič ve výskoku z voleje zavěsil - 2:0. Černobílí nedokázali nepříznivý výsledek ani zkorigovat, tím pádem si ze severu Čech odvezli porážku o dvě branky.