O šest hráčů A-týmu posílený juniorský tým Dynama uhrál na hřišti Slavie Praha bod za divokou remízu 4:4. Za Jihočechy se dvakrát trefil Lazar Sajčič a jednou Martin Šplíchal a Adrián Čermák.

Zatímco fotbalisté Slavie Praha vstoupili do zápasu s hodně mladým týmem s řadou hráčů ročníku 2000, za Dynamo nastoupilo hned šest fotbalistů z A-týmu. Jmenovitě se v základní sestavě objevili obránci Řezáč s Fišlem, záložníci Šplíchal, Čermák a Gebert a navíc také útočník Sajčič.

Dynamo vstoupilo do zápasu lépe a po půl hodině hry vedlo o dvě branky, když se nejprve ve 22. minutě trefil Martin Šplíchal a o tři minuty později útočník Lazar Sajčič. Jenže domácí mladíci se rozhodně nevzdali a před koncem poločasu snížil na rozdíl jediné branky Farid Nabijev.

Druhý poločas přinesl ještě větší smršť gólů. Výrazně lépe začali domácí, kteří dokázali zvrátit vývoj zápasu. Na 2:2 totiž nejprve vyrovnal Alejandro Mitrano a v 58. minutě pak poslal Slavii do vedení svým druhým gólem v zápase Farid Nabijev. Ani Dynamo se ale nevzdalo a vedení si vzalo zpět. V 69. minutě svůj druhý gól v utkání přidal také Lazar Sajčič a o tři minuty později vstřelil gól na 4:3 pro Dynamo Adrián Čermák. Ani to ale nebylo poslední slovo, protože deset minut před koncem srovnal na konečných 4:4 střídající Muris Mešanovič.