Rezerva Dynama potvrdila postavení na druhém místě divize, když poslední Beroun jasně přehrála a vysokou výhrou si výrazně vylepšila skóre. Zásluhou střelecky disponované dvojice Jan Malecha – Daniel Hais vyprovodila aspiranta sestupu šesti góly.

Šestnáctý Beroun uhrál venku pouhé dva body a nelichotivou bilanci nevylepšil ani na Složišti. Budějovičtí měli režii od začátku ve svých rukou. V 19. minutě neubránili hosté rychle rozehraných roh Bečvářem, na který vyskočil nejvýše Daniel Hais a hlavou otevřel skóre. Za půl hodiny zvýšil Jan Malecha, na jehož výstavní volej pravačkou se brankář Šebek natahoval marně.

I po přestávce měli domácí převahu, ale místo gólů se trefovali do brankové konstrukce (Pineau hlavou břevno, Polanský zase tyč). Až v poslední dvacetiminutovce postupně rozšiřovali svůj střelecký účet a urputně bránící Středočeši kapitulovali.

V 70. minutě hosté faulovali v šestnáctce pronikajícího Haise a nařízenou penaltu poslal Tadeáš Bečvář přesně k tyči. Zanedlouho zachytil špatnou rozehrávku berounských zadáků Jan Malecha a nedal brankáři Šebkovi možnost zasáhnout.

V 78. minutě nastřelil Hais tyč a dorážku Pravdy skvěle vyrazila berounská jednička. Inkasovala až opět z pokutového kopu po dalším faulu na Haise, který bezpečně proměnil Jan Malecha a zkompletoval hattrick. V poslední minutě se po brejku zakončeném střelou do prázdné branky prosadil znovu s chutí hrající Daniel Hais a po rozehrání zazněl závěrečný hvizd s jasným výsledkem 6:0.

V nadcházejícím kole cestuje B-tým k důležitému střetnutí do Tábora proti Sokolu Lom.

Dušan Žmolík (trenér Dynama B): „Utkání dopadlo tak jak jsme potřebovali. Dařilo se nám výsledkově i herně, takže můžeme být spokojeni. Možná jsme odehráli herně i lepší zápasy, ale nepodařilo se nám to vyjádřit brankově. Tentokrát hráči k dobrému výkonu přidali také góly.“