Na soustředění v Rakousku odehráli fotbalisté Dynama první utkání a zvládli ho velmi dobře. Se silným soupeřem uhráli remízu 2:2, když si v utkání vypracovali hned několik slibných šancí a celkově byli více než rovnocenným soupeřem. Další zápas je čeká už v pátek, kdy je prověří kyperský Pafos.

Do branky Krasnodaru se postavil Matvej Safonov, který odchytal na posledním EURU 2020 dva zápasy za ruskou reprezentaci. Úvodní poločas patřil budějovickému týmu. Už ve druhé minutě jen těsně nedosáhl na centr z levé strany Hora. O pár chvil později však odcentroval Matej Mršić přesně na Ondřeje Mihálika, který z první trefil tyč, ale z dorážky už poslal balon do sítě – 0:1.

Druhou branku mohl hned poté přidat Lukáš Skovajsa, jenže balon si přehodil na slabší nohu a nezakončil dostatečně důrazně. Do zakončení se dostal také Patrik Čavoš, ale jeho technická rána skončila o zhruba dva metry vedle. Jedinou vážnější příležitost si ruský celek vypracoval ve 29. minutě, kdy se k míči ve vápně dostal Vladimir Iljin, ale na zadní tyč nezakončil přesně.

Po pěti minutách hry ve druhé půli předvedli fotbalisté Dynama krásnou akci. Přetažený centr Čoliće vrátil do vápna Skovajsa a našel Ondřeje Mihálika. Ten však špatně načasoval výskok a balon hlavou netrefil dobře. Akce však pokračovala a vydařenou střelu Hellebranda musel Safonov vyrazit skvělým zákrokem.

Z ničeho nic ovšem Krasnodar srovnal. Dostal se do rychlé brejkové příležitosti, kterou přesnou střelou zakončil Magomed-Šapi Sulejmanov - 1:1. Po pohledné akci Rusové otočili vývoj skóre, na konci rychlé kombinace stál Spercjan - 2:1. Za velice dobrý výkon si však černobílí zasloužili vyrovnat, což se těsně před koncem stalo. Sladký perfektně odcentroval a střídající Fortune Bassey hlavou srovnal na konečných 2:2.

David Horejš (trenér Dynama): „V prvním poločase jsme hráli velice slušně a byly tam pasáže, se kterými jsem byl velmi spokojený. Dali jsme tam branku a měli jsme i další šance. Náš výkon v prvním poločase snesl opravdu přísné měřítko. Po přestávce jsme chtěli hru více kontrolovat, což se i nám i dařilo. Jenže pak jsme dostali takovou zbytečnou branku a soupeř pak dal i gól na 2:1. Jsem moc rád, že jsme ale skóre dorovnali a uhráli remízu."