Jihočeši odčinili debakl na úvod přípravy s Duklou a ve druhém duelu zimní Tipsport ligy udolali Žižkov 2:0. Dynamo šlo do vedení již ve 3. minutě, kdy se po centru Linharta trefil Škoda. Ve druhém poločase se Škoda přesunul do role nahrávače a Richard Kalod po jeho přesném centru upravil stav na konečných 2:0.

Sestava Dynama byla znovu hodně okleštěná, proto dostala šanci řada mladíků. Mezi tři tyče se postavil Hajdušek, v obraně hrál Řezáč, v záloze bojoval Vaněk a v útoku Švantner. Jihočeši měli raketový začátek. Už ve 3. minutě poslal Linhart z pravé strany míč na Michala Škodu, jenž ho usměrnil do sítě. Pak převzali aktivitu na své kopačky Pražané a Hajdušek se měl co ohánět. Haškův drzý průnik do šestnáctky však zlikvidoval a poradil si i se střelou Podráského.

Po půlhodině hry se znovu osmělili černobílí. Na Hanzlíkův roh si naskočil Lengyel, ale našel pouze náruč připraveného brankáře Pokorného. Před přestávkou se do šance ještě dostal Voltr, ale Hajdušek byl na jeho střelu připraven. Dynamo tak po poločase vedlo nad Žižkovem 1:0.

Českobudějovičtí trenéři poslali do druhé půle prostřídanou jedenáctku, v průběhu druhé půle ještě Havel nahradil Kladrubského. Žižkovští se po změně stran dál hnali za vyrovnáním, ale v předfinální fázi zpravidla selhávali. A Folprechtova střela Hajduška vystrašit nemohla. Po hodině hry mohlo Dynamo navýšit své vedení z přímého kopu, ale Ladislav Volešák z něj soupeřova brankáře nepřekonal.

O pár minut později však už černobílí smutnit nemuseli. Kalod zabojoval při napadání a získal míč. Ten se dostal doleva k Michalu Škodovi, který přesným centrem našel Richarda Kaloda, jenž přesnou hlavičkou zvýšil vedení. Ve zbývající půlhodince Žižkov nadále útočil, ale kromě několika závarů už tak nebezpečný nebyl. Kamil Hajdušek tak udržel čisté konto a Jihočeši v přípravě odčinili úvodní debakl s Duklou.