V prvním přípravném zápase před nadcházející jarní částí druhé ligy nestačili fotbalisté Dynama České Budějovice na prvoligovou Viktorii Plzeň a prohráli na umělé trávě v tréninkovém centru na Složišti 1:2. Jedinou branku Jihočechů vstřelil ve druhém poločase Michal Belej, když pouze korigoval nepříznivý stav. Trenér Cipro během zápasu vyzkoušel celkem 20 fotbalistů, Karel Poborský se na hřišti neobjevil...
K vidění byl zajímavý duel, ve kterém se Jihočechům dařilo více v první části hry. Po změně stran došlo k mnoha změnám na obou stranách a to se projevilo na výkonu obou mužstev.

Na začátku druhého poločasu vedli hosté již 2:0, když se trefili Kousal a Pilař. V 60. minutě snižoval na konečných 1:2 hlavou Michal Belej...