B – tým Českých Budějovic k druhému jarnímu zápasu v rámci 17. kola ČFL zajížděl na hřiště rezervy pražské Dukly. Béčko Dynama v prvním jarním zápase na domácí půdě porazilo Hostouň 1:0 a na tento výsledek chtělo navázat i v Praze. A to se povedlo. Svěřenci trenéra Dušana Žmolíka díky proměněné penaltě Sebastiena Böhma z 12. minuty a dalšímu čistému kontu 1:0 zvítězili.
Trenér B-týmu Dušan Žmolík: ,,Zápas na Dukle jsme zvládli výsledkově a také herně trochu jinak, než jsme doposud byli zvyklí. Neměli jsme šanci za šancí, jak je tomu v ostatních zápasech a ani jsme nebyli dominantní na míči. Nicméně hru jsme kontrolovali a soupeře jsme do ničeho velkého nepustili. Až tedy na jedinou výjimku. Velikou příležitost soupeře kousek před koncem z přímého kopu zlikvidoval náš brankář. Škoda, že jsme byli zvláště v prvním poločase nepřesní při přechodu do útoku, protože jsme si mohli vytvořit spoustu zajímavých příležitostí. Ty, které jsme měli, jsme nedotáhli do konce a ty největší jsme ke konci zápasu nedokázali proměnit. Soupeře v našich vyložených šancích podržel brankář. Naštěstí ten jeden gól, který jsme dali z penalty, nám k vítězství stačil."