Juniorka Dynama České Budějovice prohrála na domácím hřišti s B-týmem pražské Slavie 1:2, když hosté o své výhře rozhodli v úvodní desetiminutovce, během které dvakrát skórovali. Za Dynamo vstřelil jediný gól na začátku druhé půle Miroslav Kučera.

Sobotní dopoledne a zápas mezi juniorkami Dynama a Slavie přinesl velmi pohledný fotbal. Ve strhujícím a čistě hraném utkání si příchozí fanoušci přišli jistě na své a hned od úvodních minut se nenudili. Do zápasu vstoupili lépe hosté, když se již v 5. minutě po kombinaci středem hřiště prosadil ranou z hranice vápna Ladislav Volešák - 0:1. Než se domácí stihli z inkasované branky oklepat, prohrávali 0:2. V 11. minutě totiž využil nedůrazu budějovické obrany Petr Hošek, který nadvakrát překonal brankáře Pešulu. Domácí mohli odpovědět hned v 15. minutě, na ideální Jasanského centr ale nedokázal nikdo naskočit. Následně mohl svůj druhý gól v zápase přidat na druhé straně Volešák, s jeho přesně mířenou hlavičkou si ale Pešula poradil. I v dalších minutách první půle se hrál otevřený a velmi živý fotbal, žádné z mužstev si ale vyloženou šanci nevypracovalo.

Vstup do druhé půle vyšel lépe domácímu celku. Hned ve 47. minutě zahrával přímý kop Mašát, jehož ránu zastavilo břevno Berkovcovy brány. Za necelých šedesát vteřin to bylo již 1:2, když si na centr výborně hrajícího Timma naskočil Miroslav Kučera a hlevou nedal brankáři Slavie šanci. I v dalších minutách byli domácí fotbalisté aktivnější, častěji drželi míč na svých kopačkách, avšak skórovat nedokázali. Plno práce měl naopak v 74. minutě Pešula, který musel zasahovat proti dvěma střelám hostujících fotbalistů. V samotném závěru měl pak další dobrou šanci Ladislav Volešák, jeho technická hlavička z malého vápna ale postrádala přesnost. Když se pak na druhé straně nedokázal ve vyložené šanci prosadit levou nohou Mašát, skončilo utkání výhrou hostů 2:1