Fotbalisté rezervního týmu Dynama České Budějovice i ve svém třetím zápase letošní sezony bodovali. V utkání s posilněnou juniorkou Jablonce svěřenci Karla Musila remízovali 0:0, když odehráli v Českém Dubu s domácími zcela vyrovnané utkání. V soutěžním zápase si za Dynamo poprvé zahrál útočník Karel Zelinka a byl to právě on, kdo si vytvořil po půl hodině hry největší šanci Dynama.
Dynamo předvedlo velmi dobrý výkon a po celý zápas nepustilo rezervu Jablonce posílenou o několik hráčů z A týmu do žádné vyložené šance a protože ani hosté nedostali příležitost ke skórování, skončilo vyrovnané utkání zaslouženou remízou.

Ladislav Bernát (asistent trenéra): "S bodem z Jablonce jsme spokojeni. Nastoupili jsme proti týmu, který měl v základní sestavě pět hráčů A-týmu, což se na jeho síle projevilo. Utkání bylo ale přesto vyrovnané a první vážnější šanci měli až v osmadvacáté minutě domácí, když po rychlé akci po pravé starně a následném centru do vápna hlavičkoval útočník do připraveného gólmana Vršeckého. Naší největší šanci měl ve 34. minutě Zelinka, který šel sám na brankáře - bohužel ale neuspěl. Z druhého poločasu stojí za zmínku snad pouze hlavička domácích z 82. minuty, avšak ani po této šanci se skóre neměnilo a výsledek 0:0 se dá považovat za spravedlivý."