Ve druhém zápase proti Jihlavě se starším dorostencům dařilo podstatně lépe. První přípravný zápas prohráli 0:1, ve druhém už převzali vedení nad hrou sami. Do jihlavské branky se jim podařily dát tři hezké góly a Jihlavu porazit. Prvními dvěma góly pomohl k výhře Dynama Matyáš Markytán!

Utkání otevřely Budějovice, konkrétně hezká akce Žurka, který se ujal vedení balónu, ale jeho centr do vápna už nikdo nenašel. Po pár minutách se předvedl na polovině soupeře také Kadlec, ale ani jeho balón nakonec do brány nedorazil. Dynamo se ale do vedení přeci jen dostalo! Markytán se postaral o první gól v polovině prvního poločasu. A druhou branku přidal ještě před poločasem. Zařídil tak Budějovicích hezký náskok nad jihlavskými hosty 2:0.

Ve druhém poločase bylo pozorovatelné nabuzení domácího celku po dvou brankách, které se jim v první části utkání povedly. Svůj herní projev Budějovice zrychlily a zároveň zkvalitnily přihrávky. Jihlava se sice ocitala na domácí polovině častěji, obrana Dynama ale veškerou snahu Vysočiny o snížení stavu zápasu zničila. Naopak domácímu Řehořovi se povedl ještě třetí gól. V druhém přípravném utkání s Jihlavou tak Dynamo vyhrálo 3:0.

Petr Skála (trenér Dynama): "Vyhráli jsme 3:0 a tento zápas oproti tomu prvnímu jsme odehráli výrazně lépe. Ale bylo teplo, pro hráče je to náročné a tak jsme před koncem museli střídat. Líbí se mi výkony kluků, kteří byli v minulé sezóně na hostování. Zatím je nás hodně(asi 22), ale věřím, že i oni by mohli pomoci v nové sezóně."

První přípravný zápas s Jihlavou starší dorost prohrál 0:1 (11.7.2015)

Do prvního osmdesátiminutového zápasu proti kvalitnímu soupeři z Vysočiny nevkročili starší dorostenci Dynama příliš úspěšně. Jihlava je přehrávala, ale kvůli vlastnímu špatnému zakončení se střelecky zvládla prosadit jen jednou po penaltě.