Prakticky po celé utkání byli domácí fotbalisté jasně lepším týmem. Bohužel, nebylo to nic platné. Hostům z Příbrami stačila jediná akce k tomu, aby si z jihu Čech odvezli všechny tři body. Největší šanci domácích neproměnil Jakub Pařízek, který hlavičkoval do břevna.

Ačkoliv do utkání vstoupilo aktivněji Dynamo, první vážnější možnost zápasu měla Příbram. Nejprve zastavil slibně se rozvíjející akci Dynama praporek sudího, podle kterého stál Kalousek v ofsajdu. Na druhé straně propadl míč za obranu Jihočechů až k Polidarovi, který ve skluzu nedokázal překonat vyběhnutého Janáčka. V sedmé minutě se ujal přímého kopu Marek Kalousek a povedenou střelou těsně minul soupeřovu branku. Prakticky vše podstatné se událo během dvou minut v první půli. Nejprve v desáté minutě chybovala Příbram v rozehrávce. K centru se z těžké pozice dostal Lindák, posadil míč na hlavu Pařízka, který rozezvučel břevno. Na druhé straně Středočeši trestali. Na pravé straně se míče jednoduše zmocnil Janota, našel ve vápně Jelínka, který prostřelil Janáčka - 0:1. Ještě v první půli mohl vedení navýšit Belej, ale sám před domácím brankářem vyhořel.

I ve druhé půli bylo Dynamo jasně lepším týmem, avšak chyběla lepší předfinální fáze. Po třech minutách vybídl Šplíchal ke skórování Rauschera, který z dobré pozice trestuhodně minul. Utkání se postupem času vyostřilo a sudí musel krotit emoce na obou stranách. K dalšímu střeleckému pokusu se odhodlal Pařízek, ale střela mu nesedla a Melichar měl jednoduchou úlohu. Nejblíže ke skórování mělo Dynamo ve druhé půli v 76. minutě, kdy tečovaná střela Malechy skončila těsně vedle. Někteří domácí při jeho pokusu už zvedali ruce. Ani závěrečný tlak nepřinesl srovnávací branku, přičemž v samotném závěru se do sobě pěstně pustili i oba brankáři.