Další duel Strakonic v ČFL skončil nezdarem. Jihočeši na Složišti nestačili na Převýšov, kterému podlehli 1:2. Značně posílená farma se prosadila pouze zásluhou Staňka po změně stran. Duel rozhodl deset minut před koncem exbudějovický Tomáš Sedláček.

Strakonice měly v úvodu územní převahu, ale byli to hosté, kteří si vytvářeli zajímavé možnosti. Jenže domácí brankář Daněk vyboxoval střelu Sixty a zneškodnil i šanci Rezka. Když se Převýšov nedokázal prosadit sám, domácí mu pomohli. Michal Petráň nevěděl přesně pozici brankáře Daňka, kterému poslal malou domů do míst, kde strakonický gólman nebyl a míč skončil až v síti. Do poločasu mohl ještě vyrovnat Němec, ale Zavřela z plného běhu nepropálil.

Po změně stran se Strakonice dočkaly vyrovnání. Rýdel patičkou posunul míč na Radima Staňka, jenž s pomocí teče bránícího kapitána Jarkovského srovnal. Farma Dynama měla další šance, ale ani Staněk ani Rýdel skórovali. A tak zákonitě přišel trest. V 79. minutě zatáhl míč po pravé straně Urbanec, centrem do vápna našel exbudějovického Tomáše Sedláčka, který hlavou zařídil Převýšovu výhru 2:1.