Fotbalisté divizních Strakonic si ve vůbec posledním soutěžním zápase sezony zajistili postup do ČFL, když doma na stadionu Fezka porazili Štěchovice 1:0. Postupovou branku vstřelil útočník A-týmu Dynama Jakub Řezníček.

Domácí potřebovali minimálně remizovat, aby mohli postoupit do ČFL a to se jim podařilo. Po zápase měli Strakoničtí na Křemelce dokopnou a slavili postup. V brance hostí se naposledy objevil Václav Krch. Také chytal v Sezimově Ústí a měl by posílit od nové sezóny FC Písek.

První šanci měli hosté. Vostrý vypálil za velkým vápnem a trefil levou tyč Křížkovy branky. Ve 37. minutě vypálil tvrdě Káník a gólman Krch akrobaticky vyrazil. Nakonec se diváci vysněné branky dočkali ve 39. minutě. Dvořák našel zcela volného Jakuba Řezníčka, a ten nekompromisně zavěsil - 1:0. A jak se ukázalo, byla to jediná branka utkání.

Ve druhém poločase se hrálo většinou ve středu hřiště a více ze hry měli hosté. Šanci měl například Lukeš, ale ten přehodil Křížka i branku. V 70. minutě se zranil Káník, musel odstoupit a nahradil ho Vujmilovič. Potom si již domácí jednobrankový náskok uhlídali.